Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tereljem rá a témát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tereljem rá a témát arra, hogy legyen e köztünk komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy pasi, aki nagyon tetszik nekem. Amikor ennek jelét adtam, érdeklődött egyből, hogy van-e valakim, bejelölt Facebookom és szinte mindig ő írt rám először. Nem vagyunk már tinik, igy a beszélgetésekben feljött a szex téma is. Először csak flört szinten, de most már konkrétan szexchatelünk. A munkahelyen ezt nem mutatjuk a többi kolléga felé, hogy ne legyen ebből pletykálás. Szex még nem volt közöttünk, de neki már szinte mindig áll, ha meglát.

Nagyon vonz engem, de kicsit bizonytalan vagyok, mert még én sem tudom pontosan mit akarok, de jó lenne ha komolyabbra fordulhatna a dolog közöttünk.

Hogyan tudnám ezt elérni? Vagy kideríteni, hogy ő mennyire akar komolyat?


2019. okt. 21. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Ha vibrál köztetek a levegő és egyikőtöknek sincs senkije, folyton cseteltek olyan témákról is amikről spontán 2 ember nem nagyon beszél, akkor már csak ki kéne böknöd neki mit akarsz tőle. Aztán tudtára adni, ha felőle is oké, hogy te komoly kapcsolatot szeretnél. Ha aztmondja OK, akkor pár év múlva válhattok is, mert a kapcsolatok jelentős része nem tartós.
2019. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mondjuk első körben ajánld fel, hogy találkozhatnátok?....
2019. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!