Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért próbálják egyesek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálják egyesek azt elhitetni a nőkkel, hogy a hosszú, hűséges, komoly kapcsolat csak akkor lehetséges, ha maximum közepes férfit választanak? (de inkább előnytelenebb külsejűt)

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 15:48
1 2
 1/12 Elfelejtett pillanat ***** válasza:
31%
Ki próbálja ezt elhitetni a nőkkel?
2019. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a b..romságot se hallottam még soha.
2019. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Mert ők ebbe a kategóriába sorolják magukat, és azt hiszik, alkalmasak ilyen kapcsolatra. Általában nem. És mert persze nőt akarnak, és hátha itt telebeszélik mindenkinek a fejét, akkor előbb utóbb érezni fogják a hatását.

A valóság: teljesen mindegy, mennyire néz ki jól az illető, nem ezen fog múlni, hogy alkalmas-e az adott nővel hosszú kapcsolatra. Hanem a nő, és a férfi viselkedésén, céljain, problémakezelésén, kommunikációján...szóval a 2 félen fog múlni. Csúnya ember is lehet alkalmas, és alkalmatlan, átlagos is, szép is.

2019. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Pl. ezen az oldalon sok kommentelő.

Szerintem az ő elméjük van tele fossal, de nem ez a kérdés most. :)

2019. aug. 30. 15:53
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Én pl. az előnyös külsejű pasik közé tartozom és soha az életben nem csaltam még meg senkit.
2019. aug. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Te félreértelmezed az itt válaszolókat.

Az összes lánynak a férfiak felső 20%-a kell, s ezáltal a férfiak alsó 80%-ának nem jut, vagy csak jóval kategóriájánál alacsonyabb nő. Ha a fickó 5ös, akkor kb egy 2es nőt ha össze tud szedni. Nézőpont kérdése ez az egész, csak utána nem kell a rinya, ha csak 1x kellesz a felső 20ból vkinek, ha kellesz. Ennyi.

2019. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez szerintem egy fajta alaptalan berögződés. Nagyon sokan nem bíznak a párjukban mert nincs elég önbizalmuk, ha valakinek bejön a pasijuk rögtön beindul a féltékenykedés, holott szegény szerencsétlen tag aligha tudja ezt befolyásolni, ahogy mi nők sem, ha valaki kikezd velünk. Valahogy az működik a fejükben, hogy az, hogy egy pasi velük marad-e életük végéig nem azon múlik, hogy mennyire jó közöttük a harmónia és a kapcsolat, hanem hogy kell-e a többi esetleg általuk magasabb kategóriába sorolt nőnek. Nyilván ha valaki jobban néz ki több nő érdeklődik utána és biztos lesz jobb nálad akiért azonnal el fog hagyni. Az előnytelenebb külsejű pasik után meg nem epekednek a nők, kisebb az esélye, hogy majd jobbat talál nálad. Ez önbizalmi kérdés semmi több. Ha elégedett vagy magaddal és a párkapcsolatoddal ilyen hülyeségek aligha érdekelnek.
2019. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

# 7


Te az egész életet értelmezed félre.

Hiába erőlködsz, nem fogsz kioktatni, normális ember semmibe sem veszi ezt a 80-20-as állatságot szajkózó fajtádat.

2019. aug. 30. 16:21
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
Mert s legtöbbeknek ami könnyen jött, könnyen megy... ha sorban állnak jobbnál jobbak, kevés ember tart ki a kevésbé jó mellett. Ha keserves nehezern jön, valószínűbb hogy megbecsüli, és itt nem a "nem adom könnyen magam" játszmára gondolok.
2019. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Életemben nem hallottam ilyent. Senki nem akar ilyent senkivel elhitetni.
2019. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!