Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyakoribb a pároknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb a pároknál hogy a nő kövérebb a férfiaknál, ennyivel jobban szeretik a férfiak a kövér nőket, mint a nők egy kövér férfiakat, így jóval nehezebb dolga egy kövér férfinak mint egy kövér nőnek?

Figyelt kérdés
2019. okt. 21. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Ahhha igen igy van, es nem akkor lettem kövér mikor elvett, hanem így ismert meg, ez tetszett neki, hogy van mit fogni rajtam, a nagy melleim, nagy seggem, vastag combom, meg persze a kedves ellenállhatatlan odaadó termeszetem, ja nem, nagy a pofám, kendőzetlenül kimondom amit gondolok ! De nagy a szívem :D es erre varj gombot, ő sportos 🤣😉 lesz mit feldolgozz !!

Ui:egeszseges vagyok,nem nem halok meg korán :D

2019. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Ocsem 😅ezt melyik statisztika mutatta ki?
2019. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sok tohonya, nagy darab srácot látok barátnővel. Mondjuk a lányok sem vékonyak, de a pasik mellett annak tűnnek. Nem tudom, te hol jársz kelsz, de ritkán látok olyat, hogy egy lány nagyobb darab a barátjánál, bár van olyan is, de ott a srác tipikus nyurga gyerek, mindenki nagyobb darab nála szinte.
2019. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

"A nők 48, illetve a férfiak 61%-a tartozik a túlsúlyosak vagy elhízottak közé. A legnagyobb arányban, 70% felett, a 35 év feletti férfiak körében látható elhízás - olvasható ki a Demográfiai Portré legfrissebb számából."


[link]


A kérdésed nem igaz. Több a kövér férfi, mint nő, pedig a pasik nem is szülnek.

2019. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy kövér vagy sovány, csak ne legyen csúnya az arca :)
2019. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre h inkább a teltebb lányok jönnek be és hosszabb kapcsolatom is inkább olyanokkal volt, bár nem vonnék le semmit sem
2019. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A nők megválogathatják kivel jönnek össze, a férfiak (többségük mindenesetre) egyáltalában nem.
2019. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

hát manapság inkább azért mert:

-a nőnek joga van elhízni...

-a gének tehetnek mindenről...

-ez marad egyes férfiaknak... és még ennek is örülnek

-a kapcsolatban elengedik magukat és meghíznak

Számos indok elmélet és dolog létezik, kinek melyik az. A férfiak nem a kövér nőket szeretik hanem a kellemesen telteket, és formásakat. Nem a dagadt alaktalan pacákat... marha nagy különbség van az egészségtelenül elhízott nők és a telt de formásak között, bár sajnos a kövérek mindig azt hiszik h ők még a nem kövérek hanem telt formásak.

2019. okt. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Első, ha kövér vagy nem vagy egészséges 🙂 ettől még persze boldog lehetsz.
2019. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hat ez szívás!


De van egy jó hírem! A kövér pasasoknak sikerülhet összejönni kövér nővel! Vagy az nem jó ? 😂 jah hat kövér férfi vagyon nélkül nem kaphat vékonyat..

2019. okt. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!