Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők! Van köztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Van köztetek olyan, aki nehezen talál magának partnert, mert olyan szélsőséges szexuális vágyai vagy párkapcsolati elképzelései vannak?

Figyelt kérdés

Mik ezek pontosan? Milyen úton próbáljátok becserkészni a megfelelő társat hozzá? Mi tart vissza: szégyen, társadalmi nyomás, eddigi kudarcok, törvények?

Kort is írjatok!



2019. okt. 21. 22:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Hűség, házasság és az, hogy a férjem a legjobb barátom legyen, illetve az a társam, aki mindenki előtt prioritást élvez (és fordítva). Tudjunk tenni egy közös jövőért szépen összedolgozva és az ágyban ia ki tudjunk kísérletezni együtt mindent.


Valamiért annyira rettegnek ettől az elképzeléstől a pasik, hogy ott szólják le, ahol lehet. Na mindegy, nekem nem kell kompromisszum.


26n

2019. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Első kommentelő nagyon jól megfogalmazta.


Sajnos a mai huszonèveseknek a csak szex kell ès nem komoly kapcsolat.

2019. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Komoly kapcsolathoz, komoly partner kell!
2019. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

#1-esnek:

Szia, én huszonéves vagyok és pontosan azt keresem amit Te írtál a női oldalon, nagyon remélem, hogy egyszer megtalálom. :) (Férfi vagyok)

2019. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Ki a komoly pár, kedves 3-as? Akinek vannak céljai, akinek van felsőfokú végzettsége, aki tudatosan, egészségesen él és sportol, ad magára? Aki kihajtott magának egy lakást a szülei segítsége nélkül? Aki két év alatt megduplázta a fizetését? Aki egy olvasott ember és sok dologra nyitott, ezért szeret és lehet is vele beszélgetni? Aki elég gyakorlatias, hogy ne törjön le a körme, ha valamit meg kall otthon javítani? Aki megtanult együtt élni emberekkel és nem csak a nyálát csorgatja megértés iránt, hanem egy relatíve jó csapatjátékos? Akinek nincs apakomplexusa meg egyéb agybaja, hogy teher legyen mellette az élet?


Akkor komoly pár vagyok, köszönöm.


Ha az a komoly partner, aki kiszolgál és elviseli a tolerálhatatlant, akkor a következő is épp úgy repülni fog, mint az előző.

2019. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda szélsőségeket lehet itt olvasni. :D
2019. okt. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj manapság, hogy a teljesen normális elvárások is szélsőségesnek számítanak.

Én sem találok.

Megütköznek, mikor megemlítem, hogy párkapcsolatra vàgyom, nemcsak összejárni szeretnék, hogy ingyen hasznàljanak a csórók, plusz helyesírás, udvariasság, erőfeszítés a kiszemelt iránt, nemcsak szájkarate a képernyő előtt, na ez mind hiányozni szokott, ès nem értik, miért nem akarok találkozni.

Egyetlenegy elvárásom van a külsőre nézve, amin soha nem fogok változtatni:minimum 180cm, ès ezen is megy a hiszti folyamatosan🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

N/31

2019. okt. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
10%

#1 nem nagyon ismerek férfit, aki ne ezt akarná.


Talán ezt leszámítva: "Tudjunk tenni egy közös jövőért szépen összedolgozva" mert ez általában azt jelenti, hogy tartsa el a nőt, vegyen menő tárgyakat, és közben a nő hajcsárként ostoroz, a magasabb pozicióért, rangért, aminek határa a csillagos ég.

2019. okt. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Itt már a hűség is extrém elvárásnak minősül. Folyamatosan megszégyenítik azt is, aki ezt elvárja, vagy csak megemlíti. Társadalmi nyomás? Végül is ja, egyfolytában azt hangoztatja mindenki, hogy a monogámia természetellenes, és el se várhatod.
2019. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%
mindegycsak azapjagazdaglegyen
2019. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!