Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal, faluban élek itt nincsenek?!

Figyelt kérdés
24 éves vagyok nem tudom mit tegyek, vidéken élek nem tudom hol ismerkedjek, barátom nincs valami sok, ők se mindig érnek rá, szórakozóhelyeket annyira nem szeretem, neten szoktam probalkozni. Ötlet? Ki van ebben a cipőben?
2019. okt. 22. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A faluban is biztos vannak, körül kellene nézni. Az, hogy nincs sok barátod, és nem jársz szórakozni nagyon beszűkíti a lehetőségeket.

Esetleg valami hobbi kellene, amivel ismeretségeket lehet szerezni.

2019. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aki lehetne foglalt többi kiskorú, meg hát tényleg kevés a választék. :/ kva szar helyzet
2019. okt. 22. 16:31
 3/14 anonim ***** válasza:
A faluban is akarsz maradni?
2019. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egy jó ideig biztos nem tudok elmenni innen:/
2019. okt. 22. 16:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Fizess elő Tinderre, így ismerkedhetsz távolabbi nőkkel is.
2019. okt. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Aki lehetne foglalt többi kiskorú, meg hát tényleg kevés a választék."


Ez nem úgy működik mint a Pizza rendelés. Ha senki nem talál szimpatikusnak lehetsz egyetlen pasi egy nagyvárosban akkor se fog veled nő összejönni.

Alapjáraton szoc kapcsolatokat kéne kiépíteni mert a párkapcsolatok jó 80%-a így jön létre.


Egy barát barátja / barátnője. Ilyen olyan közös programon, mozi, színház, túra stb.

2019. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Okés, nehéz lesz de valamit ki kell találnom.
2019. okt. 22. 20:17
 8/14 A kérdező kommentje:
Fix baráti korom van és osszeulunk és ennyi..
2019. okt. 22. 20:48
 9/14 anonim ***** válasza:

"Fix baráti korom van és osszeulunk és ennyi.."


Hagy találjam ki kivétel nélkül mindegyik pasi.

Ezért vagy ebben a helyzetben. Hát bővítsd a baráti körödet.

2019. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is így kezdtem 25 évesen kerültem falura, most 30 vagyok. Azóta is a répát verem!

Neked jobb sorsot kívánok! 2 pár csöcs között borzold a fejed, farkad érjen holdig! Ámen!

2019. okt. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!