Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsenek barátaim jelenleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek barátaim jelenleg még munkám se csak keresem 23 éves leszek hogyan hol ismerkedjek csajokkal lányokkal? Ez a kérdés írjatok normális válaszokat mert nagyon fontos mai világban hol lehetne ismerkedni? Netten kívül

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Miért nem jó a net?

2. Elöbb munkát kéne találni

2015. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Sehol. Tapasztalatból mondom, ilyen tulajdonságokkal senkinek se kellesz. Pénzt kell szerezned először.
2015. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy kéne de ez nagyon nehéz főleg év végén netten azért mert túl messzi vannak meg nem is írnak nagyon vissza én szolnoki vagyok és aki itt közeli alig van netten meg nem írnak vissza se de élőben hol?? normálisan
2015. nov. 23. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyar helyesírási szemináriumban prímán lehet ismerkedni. Neked ajánlott is.
2015. nov. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta van valami? Így vagyok én is
2019. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mebassz hogy Szolnokon nem tudsz becsajozni 😂😂🤣

Gondolom still single

2020. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!