Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet egyedül elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egyedül elmenni ismerkedni, "csajozni"? 30/F

Figyelt kérdés

Ezerszer elmentem már egyedül diszkóba, szabadtéri rendezvényekre, kulturális programokra, hát ha ott futok össze azzal a valakivel, de szerintem ordít rólam hogy egyedül vagyok, magányos vagyok. Én meg nézem hogy mindenki a haverjaival, családjával, vagy épp a párjával jól elvannak.

Általában fel-alá sétálok, nézelődök, de ennyi...

Nyilván ha van helyzet, meg lehetőség, akkor kezdeményeznék valakinél, de "normális" ember egyedül nem jár ilyen helyekre...


Pár éve költöztem új helyre, sok embert megismertem, de érdektelenek, felszínesek, haveri viszony sem alakult ki.

A négy fal közt meg nem lehet ismerkedni.


Egyébként netes társkeresőn is próbálkozok, ha valaki kérdezné...


Valaki van hasonló cipőben? Tipp, tanács?



2019. okt. 26. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha egyedül nem tudsz elmenni és ismerkedni, akkor a csajt is a barátaid dugják meg, mert neked egyedül nem megy?
2019. okt. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok haver, írj ha gondolod..
2019. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
1. Válaszolora ne hallgass baromságokat ír.
2019. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi benne a baromság?


Felnőtt FÉRFI, minek menne másokkal csajozni?


Ja, gyerekeknél még gondolom más a helyzet. Bocsánat!

2019. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam ugyan ez van. Önbizalomhiány.

Sose tudtam eljárni senkivel se. Most meg már főleg, mert minden munkatársnak, ismerősnek van barátnője.

Próbálkoztam már új munkatárs csajnál az is lekoptatott, neten kép alapján a nők 99%a nem is reagál. Komolyan úgy érzem, hogy esélytelen az egész és sose lesz senkim.

1 kapcsolatom volt az is 5 éve. Régi munkahelyre jött egy csaj pár napra dolgozni és dumálgattunk. Elhívtam kajálni és lett 1 éves kapcsolat belőle utána dobott. Amúgy meg nulla a párkapcsolati életem.

29F

2019. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sehol nem megy, akkor az nem a te hibád. Egyébként sorry, de ez politika. A lányok már nem olyan nyitottak, mint régen, bezárkóztak, főleg hogy ebben az országban, ha nem is annyira kimondottan, de nőellenes a hangulat. A lányok meg reagálnak rá. Vagy bezárkóznak, vagy lelépnek. Ez van.
2019. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.


Szerinted!

2019. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!