Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy lány akivel megismerkedtem kaptam tőle olyan jeleket amiből világos hogy bejövők neki és ha egyedül van akkor tudunk úgymond ismerkedni, de ha a barátnője vele van nem is néz felém?

Figyelt kérdés

2019. szept. 25. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ne ismerkedj 13 évesekkel.
2019. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg a barátnőjére szeretne koncentrálni olyankor. Vagy csak nem akarja, hogy a barátnője tudja, ti ketten ismerkedtek.
2019. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de mért titkolja? vagy szégyel?
2019. szept. 25. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyell, csak... Egyes barátnők ha fiúügyekről hallanak, rögtön részleteket akarnak hallani meg mindent tudni. Lehet, hogy csak nem akarja elmesélni, hogy miről beszéltetek, hogy viselkedtél vele, stb.
2019. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1) Kérdezd meg tőle.

2) A jelek egy dolog, de ha ott megáll és nem haladtok tovább akkor mindegy.

3) Akkor "haladj", ismerkedj amikor ketten vagytok, lopd magad a szívébe és akkor már nem a barátnője lesz fontosabb amikor találkozik veled.

2019. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, hogy nem szeretem szétkürtölni kivel ismerkedek. Nem azért, mert szégyellem a másikat, hanem azért, mert úgy gondolom, hogy ez az én magánügyem, hogy most kivel ismerkedek éppen. Majd megtudják akkor, ha összejöttünk. Talán direkt viselkedik így veled, mert lehetséges, hogy a barátnője pletykás és nem akarja, hogy kikotyogja. Vagy vannak olyan "barátnők" (sajnos nekem is volt ebben részem), hogy ha megtudják ki tetszik, akkor azt élvezik, hogy direkt húzzák az agyam. Direkt odamegy a sráchoz beszélgetni, nevetgél a fiúval, lájkolgatja a képeit facebookon meg felköszönti szülinapján. Sajnos vannak ilyenek is és én már éppen ezért nem mondom el senkinek, hogy melyik srác tetszik vagy kivel ismerkedek éppen, mert sajnos vannak olyan emberek, akik szeretnek kavarni meg direkt csinálni a konfliktust két ember közt.
2019. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!