Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Negyvenes társkeresõk, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes társkeresõk, hogyan találjátok meg a motivációt az ismerkedésre online?

Figyelt kérdés

Páran hivnak találkára tinderezem , es habar parral beszelgettem es ok nak tunnek , nem értem miert kene pont vele , veluk talalkozzam ???

Annyira nem erdekel mar senki , hogy kimozduljak . Par találkán voltam pár hónapja , de úgy néz ki nem értek ehhez, nem sikerul jó embereket találnom, akikkel érdemes ismerkedni , vagy alkesz, vagy foglalt .

Mostanra már elment a kedvem , mindenkinek sanszot adtam aki kicsit is humoros vagy kedves volt , kinézettöl fuggetlen

Ma lemondtam egy talalkat , egyszeruen szivesebben fetrengek itthon , nem érzem a késztetést hogy felöltözzek , sminkeljek egy valakiért , akit nem is ismerek es talan jobb is , hogy nem


2019. okt. 26. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

En mar nem is probalok online ismerkedni. Ugy dontottem, csakis old-school modon. Vagy eloben talalkozunk ossze valahol. Vagy sehogy.

Az online tarskereses az kb katalogus vasarlas. Hianyzik belole a romantika.

2019. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Negyvenesként sosem Tindereznék.Nem hiszem,hogy ott a pasik nagyrésze a mi korosztályunk. Jó, nem törvényszerű,hogy ebben a korosztályban keresgélj, de akkor se...


Nincs baráti/ismerősi köröd akiken keresztül ismerkedhetnél?


Ha ennyire nem érdekel senki, nem akarsz kimozdulni, inkább ezen változtass. Ahhoz,hogy kapcsolatot találj nyitottnak kell lenned, és főleg az önbizalmadnak kell a helyén lenni.


A motiváció egyszerűen az,hogy eldöntsd: szeretnél ismerkedni, vagy jobban érzed magad egyedül? Milyen kapcsolatot szeretnél?Tartós párkapcsolatot, vagy inkább csak baráti, alkalmi, hosszabb alkalmi kapcsolatot?


Amikor egyedül maradtam tudtam,hogy én szeretném ha lenne társam, de totál idegennel nem szeretnék ismerkedni, legyen valaki a közelemben aki jól ismeri. Nem akartam férjhez menni,gyereket szülni, de alkalmi kapcsolatot se akartam. Hosszútávú párkapcsolatra törekedtem, ahol az anyagi függetlenségem megmarad, sőt, össze se költözök senkivel.

Aki mást szeretett volna szóba se jöhetett. Pontosan ilyen párt találtam, a közelemben volt :)


Sok sikert kívánok Neked, ne add fel!

2019. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos kulföldön élek és más választásom nincs , barati kör hiányában , azaz van , itthon ülök

Nyitott vagyok es csinos , de nökkel dolgozom egyutt, par pasi aki van , az mind foglalt , mindig , mindenhol

Nem vagyok egy begubózott ápolatlan , csak nehez megtalalni a motivációt idegenek megismerésére

2019. okt. 26. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!