Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok inkább élőben vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok inkább élőben vagy inkább online nyitottak a beszélgetésre, ismerkedésre?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
egyszrészük neten, egyrészük inkább csak élőben. személyiségtől függ.
2013. jún. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, mindenhogy nyitottak. Ha nem, sehogy.
2013. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én észrevettem, hogy neten könnyebben beszélgetek, egyrészről mert kisebb a megfelelési inger, és bármikor egy kattintással véget vethetek a csevejnek, így kicsit bátrabb az ember. Persze a netes ismerkedésnek ami az előnye, az a hátránya is... :/

Személyesen tovább tart, míg feloldódom, de biztosabb az ismerkedés.

Ha neten is ismerkedsz, akkor ajánlom, hogy hamar találkozzatok is, a net inkább csak kapcsolattartásra jó, nem a megismerkedésre.

2013. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én élőben nyitottabb vagyok az ismerkedésre.persze több idő, míg a gátlások feloldódnak,de mégis valódibb az egész.
2013. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, mint az előttem szóló, hogy neten keresztül könnyebben el tudok kezdeni ismerkedni (lányokkal), viszont szerintem inkább hátránya van.


Abban van valami, hogy ha jó pasi vagy, akkor bárhol tudsz ismerkedni, de pl neten ha már "csak" átlagos vagy, akkor is nagy az esélyed, hogy már a képed alapján kiszórnak, és esélyt sem kapsz megmutatni magad úgymond. Meg jobban benne van a hülyítés lehetősége, pl a társkeresők magy része csak egónövelő p.csákból áll, meg olyanokból akik közlik hogy "amúgy van pasim".


Igazából neten úgy érdemes ismerkedni, hogy 1-2 beszélgetés után megnzed mennyire keresi a társaságod a csaj, és elhívod hogy találkozzatok. Eddig akikkel találkoztam, azok mind úgy voltak, hogy kb ők hozták fel az ötletet, vagy ha mondtam akkor simán beleegyeztek és lebeszéltünk egy időpontot rá. Onnantól meg gyakorlatilag élőben megy az ismerkedés. Tényleg annyi hogy azokat akik csak halogatják a randit/talit, azokat hamar le kell építeni.


Mondjuk még csak azt sem tudom a netes ismerkedés előnyének felhozni hogy "megismered" a másikat mire találkoztok. Hallottam már sokszor a "szeretem megismerni a másikat mielőtt talizunk" szöveget, aztán pár nap múlva már azt mesélte hogy xy pasival van.


Élőben az a jó, hogy még ha nem is te vagy Brad Pitt, akkor is lehet megnyerő a stílusod, gesztusaid, vagy a szöveged, és azonnal látod a lány reakcióit is. Persze biztos vannak jobb-rosszabb helyek az ismerkedésre, én egy buliban nem fogok odamenni 100-adik pasiként, de pl egyetemen, kollégiumban, bármi értelmesebb rendezvényen simán oda lehet menni beszélni egyet.


De amúgy ez is szerintem egyénfüggő, úgyhogy azt ajánlom, próbáld ki magad élőben is, meg neten keresztül is. De amúgy úgy vagyok vele, akinek élőben jól megy az ismerkedés, az meg nem fog neten próbálkozni.

2013. jún. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dízelszemű bájgúnár ***** válasza:
Ez változó,bár a neten lazább lehetsz és könnyebb talán..
2013. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Majonéz ebben nincs igazad engem élőben gyakran leszólítanak

mégis jobban szeretek először írásban ismerkedni nekem kicsit igenis bensőségesebb és fesztelenebb és én is nyitottabb vagyok,mint élőben,mikor testközelből érzem,hogy meg akarnak "dugni".

2013. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!