Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most buta vagy éppen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most buta vagy éppen hogy okos a lány? Lehet nem észrevenni ha udvarlok neki?

Figyelt kérdés

25 körüli lányról van szó. Neten de nem társkeresőn ismertem meg. Nem is tudom ,hogy kezdődött. Kis faluban lakik egyszer arra jártam,írtam "ott vagyok érte" (persze ő más városban vt dolgozni) azóta beszélgetünk.Szimpatikus de egy két dologban butácska(vagy annak teszi magát). Egy randit megérne azért. Több pasi us nyomulgat rá,de lecsúszott, írástudatlan, elvált alkesz ...a "konkurencia"de közelebb laknak mint én. Többször volt arról szó bejön a lány a városba ahol lakom...együtt megyünk strandra. Aztán nem jött. Panaszkodik a szülei szigorúak. Falun szokás vt a legkissebbet otthon tartani...lehet itt is erről van szó?

Írkálok ,próbálok neten udvarolni ,segíteni neki. De valahogy nem sok visszajelzés jön. Ha nem írok rá 1-2napig ő ír nekem.


2019. okt. 27. 14:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Beszivatott a telefon....én is írástudatlannak látszom. Öreg szegény a normális telefon amíg tölt erről netezek wifin.
2019. okt. 27. 14:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarázkodni, nehéz a magyar nyelv :) Viszont a kérdést nem értem, miből gondolod hogy buta?
2019. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-2hónaoja nyomulok rá! Eleinte gyengén mostanában eléggé intenzíven. Utóbbi pár héten céloztam rá,hogy el tudnék vele képzelni kapcsolatot...akár komolyabbat is. Igyekszem ha adja a helyzet bókolni neki. Nála nem igazán látok semmilyen visszajelzést...találkozókat is csak igérgeti....
2019. okt. 27. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:

És milyen visszejelzésnek örülnél?

Velem ugyan ez a szitu,a pasi bókol,keresi a tàrsasàgom,viszont nem tudom,hogy mire vár és miért nem mondja ki nyíltan,hogy mit akar.Erre a burkolt udvarlásra nem tudom,hogy hogyan válaszoljak.

2019. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Komolyabbat el tudnál képzelni, de még nem is találkoztatok? Ez mi?
2019. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön butának gondolnod csak azért, mert egyszerűen nem érdekled. Enyhén sokat képzelsz magadról. Meg ha jó csaj, akkor ezer ilyen hajbókolóval találkozott már, lehet, unja őket.
2019. okt. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!