Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtaláltam az igazit végre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam az igazit végre? Nekem is sikerülhet? Hogy ne rontsam el?

Figyelt kérdés

Képzeljétek írtam egy nőnek és válaszolt képet is küldtem és azt írta végül is találkozhatunk :)

Évek óta nem volt ilyen szerencsém. Jó ötlet volt lejjebb adni az igényeimet, javaslom másnak is, ő is csak egy 5-öd kábé.

Holnap találkozunk is végre nekeis összejön ü

Meg végre megtaláltam a kapatos képet szóval más nöknek is átküldtem hátha másnak is jó vagyok.

Adjatok tanácsot mi csináljak hogy ne rontsam el..

Mondjuk megeszem a fejem ha.még ennek is magasak az elvárásai mert épphogy vállalhato.


2019. okt. 28. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban ne éld bele magad.

De úgy látszik már késő

2019. okt. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetne az igazi és hogy nem akarod elrontani ha már ránéztél egy fényképre s úgy érzed igényeiden aluli?? Nem igazi, már a hozzáállásod is rossz.
2019. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az az igazi, aki "éppen csak vállalható"? Hű, neked vagy nagyon nagy baj van a fejedben, vagy megvan a napi troll kérdés.
2019. okt. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, troll kérdés...
2019. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért lenne troll kérdés?
2019. okt. 28. 15:04
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem értem mi bajotok.

Nem mindenkinek jár 10/10-es nő mi ez a nagy értetlenkedés?

2019. okt. 28. 15:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy irigyek vagytok
2019. okt. 28. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!