Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem megtaláltam a hozzám illő lányt de barátja van?

Figyelt kérdés
Ráadásul messze is lakik 250 km-re.Én még vagyok róla győződve hogy ő hozzám illik,pedig csak egy közös van bennünk,hogy jólelkűek vagyunk.
2019. jún. 7. 20:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És ugyanaz a horoszkópunk is,bár ez inkább csak a lányoknak érdekes.
2019. jún. 7. 20:08
 2/13 anonim ***** válasza:
Ebből nem sok minden sülhet ki, már bocsi de ez az igazság.
2019. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Amikor megismerkedtünk még nem volt barátja.Mióta barátja lett,mintha még messzebb került volna tőlem.
2019. jún. 7. 20:16
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem nem is tudja hogy hozzám illik,én viszont tudom.Biztos vagyok benne száz százalékig.
2019. jún. 7. 20:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azért érzed ezt mert nem nagyon van más barátod, főleg nő nemű.

Amúgy meg hogy tervezted? Távkapcsolat? Vagy oda költözöl, és meghódítod?

2019. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
A lány 20,én 27.Viszont nem akarok közéjük állni.Ha ő szereti azt a fiút,legyenek együtt.
2019. jún. 7. 20:26
 8/13 A kérdező kommentje:
6-ös igazad van,rajta kívül nem sok lányt ismerek.Talán ha megismernék más lányokat is,nem gondolnék annyit rá.
2019. jún. 7. 20:29
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy tényleg hozzád való akkor harcolj érte DE így látatlanba nem tudom mennyire reálisak az érzéseid.


Ugyanakkor egy próbát szerintem megér, maximum ha összejön és rájössz hogy mégse ő volt az igazi akkor kicsit gáz lesz, de ha a kedvedért szakít a mostani barátjával akkor ő se veszít ezzel.

2019. jún. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerj meg mas lanyokat. Ne fuss olyan szeker utan,ami nem vesz fel. Ez egy regi jol bevalt mondas. Fogadd meg. Kulonben csak egy irdatlan pofaraeses lenne a vege neked.
2019. jún. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!