Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl helyes férfiak, mennyire rossz érzés, hogy hamarosan megint jönnek az ünnepek, a Mikulás, Karácsony, Szilveszter-Újév, és újra vagy még mindig egyedül vagytok, mint x éve? Nem rossz úgy enni mindenfelé?

Figyelt kérdés
2019. okt. 30. 18:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
54%
Én konkrétan most fogok elutazni egy hónapra az egyenlítőn túlra. Több napsütés, több d-vitamin, jobb hangulat. Inkább úszom a Csendes-óceánban egyedül, minthogy itthon legyek a szar időben valami nővel.
2019. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
51%
Botrányosan szörnyű érzés~. Igaz hogy jogsit csinálok, lakást újítok fel, autót akarok venni, szóval most marhára nem ez a prioritás...
2019. okt. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
16%

Sok ilyen pasi magának is kôszönheti. ^^

Mármint nem a kinézetének ,hanem a hozzáállásának.

2019. okt. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%

Én a családommal szoktam tölteni az ünnepeket, jó az. Amúgy a szokásos, egy ideje kicsit sem érdekelnek az ünnepek, túl van ez fújva. A karácsonyi vacsora otthon, jópofa ajándékok és a karácsonyi fények tetszenek, de a többi nem érdekel.


Rossz-e? Nem tudom. Vagyon én már annyira elmélyülten depressziós, hogy nem tudom megítélni, a legtöbb dolog csak úgy van mostanában, se nem jó, se nem rossz.

2019. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

#3


A hozzáállás a külső hozománya. Ha jól néz ki valaki, vagy legalább tűrhetően annak a hozzáállása is "jó" lesz, ha viszont rossz a külső, a hozzáállás nem lehet jó, márcsak a kor ítélete miatt sem.

2019. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
8%

#5!

Nekem volt olyasn pasim,aki magát átlagosnak/ átlag alattinak mondta ,talizni se igen akart ( emiatt se) , aztán meg igaz, nem volt helxyes, de cserébe a kisugárzásától dobtam volna le a bugyim ....na mindegy. Na, hát őtőle nem kaptam időt, hogy most egxütt készülnénk az ünnrpekre, vagy hogy ne legyen tök egyedül.

2019. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
#6-os, ez érdekes. Én az életvidám, boldog korszakomban sem találkoztam olyan lánnyal, akinél bármit is számított volna az, hogy milyen ember vagyok, mindig a külsőm alapján lettem megítélve, pedig nem az agyon sminkelt insta modelleknél kezdeményeztem, hanem teljesen átlagos lányoknál.
2019. okt. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

#6


Akkor ő egy ritka kivétel, valamit jól csinál, ha szimpatikus még úgy is, ha ronda volt. De tudod mi a gond? Hogy mi randák nem nagyon merünk kezdeményezni, vagy ilyesmi, mert nem hiányzik a sértés, a beszólás, a kiröhögés.

2019. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

#1 én imádom a telet, és nagyon sajnálom hogy idén se, és valószínűleg soha többet nem lesz télen elég "szar" idő. Szóval megértekek, mert ami itt lesz, az minden lesz, csak nem jó.


Azt nem tudom megmondani hogy mennyire vagyok helyes, ha ez a függvénye annak hogy mennyi párkapcsolatot alakít ki egy férfi az élete során, akkor szinte egyáltalán nem vagyok az. Mindenesetre el tudnám magam foglalni, valószínűleg jobban haladnék a dolgaimmal, szóval nem lenne probléma.

2019. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Engem csinos,értelmes,okos lánynak tart a környezetem,de csak szex miatt kezdeményeznek nálam általában(mondjuk lehet,hogy rossz közegben mozgok)és még nem volt komoly kapcsolatom. Még is várom az ünnepeket,mert a családommal leszek,szeretem ezt a meghittséget,pedig vizsgaidőszakom lesz.:)
2019. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!