Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy ferfit ő is érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy ferfit ő is érez irántam de tudom hogy nem merné fel adni a mostani életét mert fel hogy egyedül marad es kb én is ugyenettol félek. Mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

Még mielőtt valaki le rib*n*ozna , nem , nem feküdtem le vele.

De érzünk egymás iránt.

Neki van élettársa, de az a helyzet hogy nem szereti. Van egy gyereke is. Ez a férfi nem hűséges és az a nő akivel most van mindent el nez neki. Tudom hogy ettől fel, hogy ha velem lenne én nem turnem el azt hogy megcsal, ő meg tudja hogy úgyse tud hűséges lenni.

Szóval ha ott hagyja a nojet, tudja jól hogy szépen kell cselekednie meg velem nem tehetné meg azt amit vele mert nekem nincs tőle gyerekem nem o tart el engem és akármikor ott hagyhatnam.

Mondjuk a nője sehova se engedi nagyon boldogtalan vele , jársz a szerepét közben meg már teljesen lelki sérült lett.

De én szeretem. O is engem szerintem.

Akkor itt mi a helyes döntés?


2017. jan. 7. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Már bocs, de mit eszel ezen a szélhámos hapekon?:D Összefoglalom:

- van egy nője, meg egy gyereke, de nyíltan kúrogat és szédít más nőket

- neked is bevallotta ezt

- ennek ellenére szerinte ő majd hozzád hűséges lesz, mert te majd nem engeded, hogy megcsaljon.


pfff:D persze, majd szerinted otthagyja a biztos kis fészket, a szorgos tűrő asszonykát? és neked amúgy kéne egy ilyen pali?!

pf...

2017. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hat ez az utolso :D

Hogy az eszem szerint nem kéne mert úgyse lennék vele boldog főleg nem hosszú távon nekem meg nem kell kaland

De hát szeretem az a baj lehet hogy ha ő is olyan mellett lenne akit szeret akkor nem lenne ilyen nem?

2017. jan. 7. 20:35
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
felejtsd el! aki család és gyerek mellett sem változik, az már soha nem fog.
2017. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem akarlak elkeseríteni de az az ember aki képtelen a hűségre, képtelen az igaz szerelemre is. Nem azt mondom, hogy nincsenek érzései, hanem hogy ennek ellenére nem tud elköteleződni. Senkinek. Mert valójában önmagán kívül nem szeret senkit. Talán még önmagát sem.
2017. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

szanalmas undorito fereg pasi

,,nem szereti,, aha akkor mnek is van vele ?

,,van egy gyereke,, talata? szerintem megcsinalta a nonek nem szerelembol csak hobbybol na meg rosszabb

Te kerdezo pedig mas csaladjaba akarsz ronditani ?

egyszer majd a tiedbe fognak

raadasul utra hulye naiv vagy

foglalt pasik dumcsija : nem szeretem csak a gyerek miatt nincs is szex te vagy a mindenem blblablabla hanyas

2017. jan. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

" ő is olyan mellett lenne akit szeret akkor nem lenne ilyen nem" - De, pontosan ugyanilyen lenne, ne ringasd magad abba az ostoba illúzióba, hogy majd pont te leszel a kivétel. A mostani asszonykát is szerette egyszer.. Ne hidd, hogy nálatok majd soha nem múlik el a rózsaszín köd és akkor majd nem teszi ugyanezt. Amúgy komolyan nem értem, hogy lehet szeretni egy ilyen férget.. Nálam instant kiábrándulás volt mindig, ha valakiről kiderül, hogy foglalt, de csapná nekem vagy bárkinek a szelet. Nem férfi az ilyen, hanem egy utolsó k-rvapecér féreg.

A tanácsom az, hogy növessz gerincet és menekülj.

2017. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem nője van, hanem párja. A nője te leszel, mikor majd ágyba bújsz vele, mert elhiszed neki a sok hülyességet, amit mond neked.
2017. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hány éves ez a férfi? 5 ? Ha boldogtalan, akkor elvall. Te meg naiv vagy.
2017. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"De érzünk egymás iránt." Nesze semmi. Fogd meg jol!!!
2017. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 icu75 ***** válasza:
83%

Hát nálam az verte ki a biztosítékot hogy: "fél hogy egyedül marad,és én is attól félek"

Hát felnőtt emberek vagytok ti?!

Ne haragudj de a kérdésedből azt lehet leszűrni,hogy mindketten életképtelen és gerinctelen emberek vagytok( így mondjuk pont illenétek egymáshoz)

Igenis ha nem jó a párkapcsolatod akkor dolgozni kéne rajta hogy jó legyen,az nem csak úgy van,tenni kell érte,különben kezdhetsz akárhányszor újat,ha nem teszel semmit,az is elromlik. Ha pedig javíthatatlan akkor nem félrekú.rni meg sipákolni kell,hanem odaállni,korrektül elválni,és igen egyedül kell élni addig amíg lelkileg is készen állsz egy új kapcsolatra. Ha az egyikből menekülsz a másikba,akkor az menekülés és nem egy tiszta és őszinte kapcsolat.

2017. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!