Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan, hogy olyan srác lett a párotok, akit egyszer már elutasítottatok, vagy barát zónába tettetek?

Figyelt kérdés
De a pasi kedvességgel udvarlással, esetleg kis nyomulással meg tudott hódítani titeket? Most ezt szeretném megcsinálni 26/F

2019. nov. 3. 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Engedd el.
2019. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Miért akarod eldobni a maradék méltóságodat is? Egy kapcsolat alapja a kölcsönösség, amit te kapcsolatnak hiszel az egyfajta rajongás és full egyoldalú.
2019. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
az ilyeneknek max. a filmekben szokott jó vége lenni...
2019. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Volt, de nem barátságot éreztem iránta, valami többet, de nem mertem nég nyitni a pasi még hónapokig írogatott, hívott taliztunk szerelmes volt belém de sose volt túl nyomulos, bele szerettem. 5 éve vagyunk együtt.
2019. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Pasim*
2019. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15%
Párom, férfi. Mindegy elírtam. :D
2019. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyah volt, hogy elkezdtem vonzodni egy baratomhoz, de csak egy baratsag extrakkal kapcsolat lett belole nehany honapig. A parkapcsolat nekunk nem mukodott.

Talan egy probat nalatok is meger, de ha latod, hogy nem mukodokepes a dolog, akkor inkabb vonulj vissza, mert baratkent is elveszited (amit gondolo nem akarsz).

30n

2019. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
*Olyan
2019. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Sosem volt ilyen. Akire nemet mondok, arra okkal mondok nemet. Barátzónába meg nem tettem senkit, azt a bajt maguknak okozták.
2019. nov. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Alapvetően az esetek 99%-ában el kell engedni az ilyet. A férjemen kívül nekem is mindig egyértelmű volt, hogy ha valakit elutasítok az el van utasítva és nyomós oka van. De vele egészen más volt, nagyjából én is úgy tudnám leírni mint a 4-es, éreztem valamit de nem voltam biztos benne, hogy ez elég-e egy kapcsolathoz. Meg nálunk azért voltak hátráltató tényezők mint 11 év korkülönbség, két borzasztó domináns, manipulatív természet és hasonló cukiságok. :D De nagyon szerettem vele lenni és ahogy egyre többet voltunk együtt úgy lettem egyre biztosabb abban, hogy ha vele nem akkor senkivel sem fog működni. Viszont ő sosem nyomult, nem próbált minden áron udvarolni meg nyáladzani, neki elég volt az, hogy elvagyunk és jól érezzük magunkat. Szerintem a nyomulással csak rontasz az esélyeiden, meg kell találni az aranyközéputat ahol kimutatod az érdeklődést, foglalkozol vele de nem vagy levakarhatatlan és nyálas.
2019. nov. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!