Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megváltozott volna a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltozott volna a véleménye, vagy mit érezhet?

Figyelt kérdés

Nem is olyan rég egyre több időt töltöttem egy szaktársammal (én 19f, ő 19l). Egyre több közösen töltött idő, stb, majd az egyik ilyen alkalom végén eljutottunk addig, hogy valami olyasmit mondott, hogy "most nem vágyik kapcsolatra." Ezelőtt lett vége egy hosszabb kapcsolatának, szóval szerintem hihető, simán lehet, hogy így érezte.


Mostanában (hónapokkal később) elhívott ebédelni, majd sokat beszélgettünk, sétáltunk, ilyenek - szinte már-már randi volt, de persze nem mondtuk ki. Érdekesség, hogy hívtam én is, hogy kajáljunk együtt (még a pár hónappal ezelőtti időszakban), de vagy nem ért rá, vagy lemondta, szóval ez nem valósult meg.

Kérdésem, hogy mi lehet benne, mit érezhet szerintetek, mint kívülállók szerint? Lehet, hogy már érez valamit, vagy csak túlgondolom? És egy ilyen helyzetben szerintetek mi lenne a legjobb lépés, vagy ti mit tennétek?


Köszi előre is! :)



2018. jan. 23. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de pontosan ugyanez volt nálunk is a szaktársammal (20L 25F). Nekem a srác mondta, hogy nem akar most komolyat, utána meg kis idővel rá gyakran keresett, kaptam ajándékot tőle névnapomra is, egymásnak ajándékoztunk karácsonykor, átölelt, sokat lógtunk együtt, volt, hogy felhívott este, hogy tudta, hogy megyek este edzeni és ugye épségben hazaértem... Aztán megint közeledtem és az volt a válasz, hogy értsem meg, hogy neki ez a barátság része és nem áll készen. Nem áll készen- aztán 2 hónapra rá kézenfogva láttam egy másik csajjal az egyetem előtt.:) Persze utána is ugyanígy állt hozzám, na akkor telt be a pohár...


Remélem, hogy nálatok nem ez lesz, de nekem nagy csalódás volt. A barátaimnak is meséltem, volt, hogy mutattam konkrét beszélgetéseket, amik baromira félreérthetőek voltak szerintük is, aztán kiderült, hogy mind tévedtünk...:/

2018. jan. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A félreértések elkerülése végett, nem volt köztünk semmi, sem csók, sem szex.
2018. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huhh hát.. sajnálom, nem lehetett könnyű:/ kár, hogy a csókot is negatív dolognak írtad (vagyis nekem így esett le), de én akár csak annak is nagyon tudnék örülni vele :D remélem jól fognak a dolgok alakulni.
2018. jan. 23. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kellesz eléggé. Sajnálom. Ha akarna téged, azt észrevennéd.
2018. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eléggé visszafogott, ki tudja, lehet pont azzal akart valamit jelezni, hogy elhívott kajálni kettesben (+ utána). De valóban, az is benne lehet sajnos, hogy semmit sem akar
2018. jan. 24. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!