Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Járnátok olyan nővel, aki magára tetováltatott egy jó nagy szarvasmarhát?

Figyelt kérdés

2019. nov. 4. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
A nő számit
2019. nov. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Osz mír?
2019. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Már bocsánat, de szerintem az ilyen nő egy jó nagy szarvasmarha!
2019. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha nem egoista, nárcisztikus, nem szenved antiszociális személyiségzavarban (nem ez nem a zárkózottságot jelenti), nem üres emberileg, nem lekezelő mások problémáival szemben, és még külsőre is bejön (elég ha csak valamennyire, nem kell tökéletes női test az sem érdekel már), akkor egy szarvasmarkát ott szarnék le, ahol van..


Ja amit felsoroltam, az a utolsó 6 ismerkedésem terméke. Én kiégtem, egy szarvasmarha nem tántorit már el semmitől..

F30

2019. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy értve 6. Hogy időt szántam a megismerésükre. Szóval az elmúlt kb 3-4 honapom ebből állt részben, hogy ilyen nőket probáltam megérteni és nem egyszer magam hibáztattam amiatt, hogy ilyenek .
2019. nov. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mármint egy bikát?
2019. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Haat attol fugh a szarvasmarha nagy vagy a tetko? Kis tetko nagy Marha simman belefer
2019. nov. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
igen, de csak akkor, ha a homlokára tetováltatta
2019. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szarva közt a tőgyét, hehe. Értelmet nyerne így a mondás.
2019. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy cowboy-nak biztos tetszene
2019. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!