Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az lehet vonzó egy férfiban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet vonzó egy férfiban, ha nagyon elhivatott a természettudomány egyik területén?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ez kb. az egyetlen személyiségjegye, akkor igen. Nekem nagyon vonzó tud lenni, ha valaki tud lelkesedni valamiért, és szorgalmas, tanulékony. Persze csak akkor, ha ez nem megy át szakbarbárságba és nem lesz emiatt beképzelt.
2019. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván lehet. Mondjuk nem árt, ha 1) valamennyire sikeres is benne 2) a természettudománynak valami értelmesebb ágáról van szó.


Pl. két biológus közül az egyik rákkutatással foglalkozik, a másik a teknősbéka fitymája alatt tanyázó baktériumokkal, nem ugyanaz a kategória.

2019. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Számomra ez nem vonzó. Átlagos. Ha ezzel foglalkozol, akkor alap, ha hobbid, az mindenkinek van.
2019. nov. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3 szerintem egy ember foglalkozása is lehet vonzó.

Pl szerintem vonzó valamennyire, ha valaki jól tud játszani egy hangszeren.

Az is vonzó tud lenni számomra, ha valaki emberekkel foglalkozik, mert ez volt az álma. Egyike sem mondom azt, hogy ez az alap, mert ez a munkája.

2019. nov. 5. 15:24
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

#4

Számomra meg nem. Na most mi van?!

Különbözőek vagyunk. Ennyi.

2019. nov. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amíg nem okoskodik és képes mellettem lazítani meg tök értelmetlen dolgokat is csinálni (például beteg videókat bámulni különösebb fennakadás vagy okfejtés nélkül), addig nincs vele bajom, akár lehet előnyös is, mert részben hasonló területen mozgok én is (bár az inkább informatika).


Viszont ahhoz képest baromi lusta vagyok és amint kilépek a munkahelyemről, a legtöbb esetben minden érdekel, aminek nincs köze ahhoz, amivel foglalkozom. Ilyen szempontból allergiás lennék szerintem arra, ha a párom még otthon elkezdene szakmázni és továbbra is azon kellene járatni az agyam, amin az elmúlt 8-9 órában.

2019. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 persze, különbözőek vagyunk :)
2019. nov. 5. 15:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kérdező. 4 éves biológia-földrajz szakot végeztem, majd földrajz msc, és két év molekuláris biológus msc. 4 év főiskola, 3 év egyetem. Nettó 210 ezer ft egyetemen a bérem. Nem nagyon kíváncsiak a nők rám, 36 F. Ja és ronda sem vagyok.
2019. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem különösebben, de nem is taszító, szimplán csak nem szempont a számomra, ha párválasztásról van szó.
2019. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A legfontosabb az hogy passzoljatok alap dolgokban egymáshoz, de bevallom, én imádom hogy a párom ilyen intelligens és okos is, sokkal jobban mint az átlag. Keni vágja a matekot is, és sok területen jártas.

Ezért szerintem tud vonzó lenni egy lánynak, ha amúgy kedveli az alap személyiséged

2019. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!