Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az exem, amikor el kezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem, amikor el kezdett udvarolni feltette magát egy ismerkedős, társkereső oldalra és tőlem kért tanâcsokat a regisztrációhoz. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon nem az és most már több, mint egy hete nem is járunk már. A többi hazudozásokat most nem sorolnám fel. Az elejétől fogva nem volt velem őszinte, bár néha még beszélünk, mondtam neki hogy ezeket a "véletlen" kis baklövéseit sosem fogom neki elfelejteni. Már az elején felnyílhatott volna a szemem, de első szerelem volt elvakított a rózsaszín köd. Legalább ez is egy tanulság volt.

2019. nov. 8. 04:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és fenn is maradt egy évig kb., akkor bukott le amikor csak úgy felnéztem, nem társkeresési szándékkal... És még bemutatkozószöveget is írt, sőt azt állította, hogy egyedülálló. Még ezt is meg tudtam neki anno bocsájtani, de azóta már vége lett, mármint a kapcsolatunknak. :D
2019. nov. 8. 05:31
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem normális, egy idióta volt a barátod és örülj hogy megszabadultál tőle.


Amúgy miért nem alszol hajnali négykor? :D

2019. nov. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Felébredtem és nem ment a visszaalvás. :(
2019. nov. 8. 06:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha tőled kért tanácsot a regisztrációhoz, akkor hogy bukhatott le? Elvégre elég nyíltan csinálta ezek szerint, gondolom egőnövelês céljából.
2019. nov. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt hittem, miután összejöttünk, hogy törölte magát, de nem.
2019. nov. 8. 06:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Túl naív voltam...
2019. nov. 8. 06:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha te nem társkeresési szándékkal néztél fel, akkor miből gondolod hogy ő azért maradt ott? És nyilván egyedülállót ír, ha azt írja hogy foglalt, senki sem áll vele szóba. De az is lehet hogy csak nem volt kedve megváltoztatni.
2019. nov. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Akkor mostanra tanultál a helyzetből, legközelebb majd nem követed el ugyanezt a hibát.
2019. nov. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak beszélgetni akartam maximum, de flörtölés nélkül. Ez egy csevegos oldal, de tarsat is lehet keresni. Attol fugg mi a szandekod, erre maga az oldal is rakerdez. De végül az se lett, hanem helyette inkabb rakerestem az exemre es ra is talaltam. Hidd el, hogy Én erkölcsös vagyok. Sosem leptem felre es nem is szandekozok.
2019. nov. 8. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!