Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csinosabb lánnyal ismerkedek vagy egy átlagossal, akkor mennyire kell arra gondolnom hogy ismerkedés közben vannak még mellette hódolók, udvarok?

Figyelt kérdés
Tehát attól félek hogy nem csak én vagyok ezeknek a nőknek, akikkel ismerkedett, esetleg randizok, hanem bizony próbálkoznak más férfiak is ezeknél a nőknél
2019. nov. 9. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fölöslegesen aggódsz ezen. Ha "rendes" és tetszel neki, megoldja hogy te legyél az egyetlen, ha nem "rendes" lesz de azzal nem lesz előnyös ha azon filózol hogy van e.
2019. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a kevésbé csinos, szép nőknél is előfordulhat. De addig ameddig nem vagy párkapcsolatban miért ne ismerkedhetne? De ha ennyire zavar, akkor egyenesen mond neki, hogy te egyszerre egy emberrel szoktál ismerkedni és ez neked fontos, hogy ő is. Ha azt mondja nem köszi, akkor nem a te embered. De nem kell feladni, valószínűleg van olyan nő is aki így gondolkozik mint te.
2019. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt telibe kell szarni.


Viselkedj úgy, ahogy egyébként is viselkednél: ha ez tetszik neki, akkor teljesen mindegy, hányan próbálkoznak. Ha meg nem tetszik neki valami benned, akkor ha a fejeden pörögsz, akkor sem téged fog választani.

2019. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ne próbálkozhatnának mások is?

Főleg, ha csinos a lány, nem te leszel az egyetlen akinek tetszik.

2019. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a csinos lanyokra kellene igy tekinteni. Es foleg nem csak a kapcsolat elejen. Elozo kapcsolatokbol egy dolgot megtanultam, ha te nem szentelsz eleg idot a baratnodre akkor mas fog! Es hidd el, neki tobb ideje es energiaja van ra mint neked.
2019. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ötös, ezt nagyon szépen mondtad!!!!
2019. nov. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!