Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted ismerkedés első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ismerkedés első pillanatában èrdemes azt adnod magadból, amit ha komolyra fordul, a másik fél előtt úgyis kiderül?

Figyelt kérdés

Bármilyen tulajdonságra értheted a kérdést, én most a személyes példámat mondom.

Volt egy srác, akinek egyértelműen bejöttem, de csak messziről nézett mindig. Ekkor mindig távolabbról, normál ruhában, sokszor kabátban. Most ott volt egy buliban. Ide direkt kiöltöztem miatta. És direkt olyan ruhát vettem (nem volt kihívó), amiben látszódik, hogy túl vékony vagyok és mellem sincs. Nem akartam szépíteni a dolgot. Reméltem, majd beszélünk, és nem mutatok magamról egy kamu képet, push up-al meg hosszujjúval. De oda sem jött egész este csak nézett, de egyfajta csalódást láttam rajta.


Lehet csak beképzelem. De volt egy régebbi eset, egy másik srác elhívott randira régebben. Sétáltunk és ősz volt, szóval kabátban voltunk. Teljesen jól elbeszélgettünk. Második randi, kávézó. És ahogy levettem a kabátomat, rajta is ez a csalódottság. Meg később ő meg is jegyezte, hog, milyen vékony vagyok. (Próbálok hízni,de 42 kg vagyok sajnos,és teljesen lapos)


Tehát eddig azt gondoltam, jobb ha az elején tisztázzuk, hogy nincs bomba testem. Meg ha komolyabbra fordul, úgyis kiderül. És akkor még kellemetlenebb.


21/l



2019. nov. 8. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem zavarna, hogy "lapos" vagy. Nekem az lenne ijesztő, hogy valószínűleg ez már nem egészséges. És féltenélek hosszú távon :(
2019. nov. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Milyen férfiakkal ismerkedsz, hogy egyik pillanatról a másikra csalódnak benned, amikor kevesebb göncben látnak meg? Ezek ilyen jaúképű máccsó csávók?
2019. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem egészséges, általános iskola óta megkapom mindenkitől, hogy hízzak. Próbáltam is sokszor, de sosem tudtam max 1-2 kilót, ami pl egy stresszesebb időszakban azonnal le is jön. Szerencsére nem vagyok beteg, az immunrendszerem azért jó. Tudom, hogy nem egészséges, de eddig csak esztétikai problémát okozott.


Ezek a srácok nem azok a tipik "macsó" srácok, akikről elsőre azt feltételeznéd, hogy egy buliban csak a legfullosabb lányokra mennek. Teljesen normálisak, tanultak, a korombeliek.

2019. nov. 8. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Nem csak érdemes, de ennek kellene alapnak lennie, hogy magadat adod.


Tudom nehéz ezt elhinni, de azzal, hogy pl a fenti esetekben is te nem árultál zsákbamacskát, valójában nagyon jót tettél magaddal. A lehető legkevesebb időt áldoztad ugyanis olyan emberekre, akikkel vélhetően egyáltalán nem lettél volna boldog.


A vékonyság pedig nem akkora hátrány, mint hiszed. Sok a vékony srác, aki hasonlóan vékony párt szeretne. Itt vagyok pl én, 177 centi és 67 kiló, 32 évesen. Mindig vékony barátnőm volt, mert bár hívtam randira átlagos alkatú lányokat is, szerintem sok lányt zavart az alkatom.

2019. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A példádtól függetlenül ez azért egy érdekes kérdés. Pl. nem sokan közlik első randin, hogy hisztisek és extrém féltékenyek, ahogy azt sem, hogy másokkal is akarnak dugni. Érthető, mivel így a többség egyedül maradna.

A te eseted kicsit más. Vékony vagy és valamiért azt gondolod, hogy ez probléma vagy nem jön be a férfiaknak. Nézz körül az oldalon... A telt lányok azt írják, hogy azért nem kellenek a férfiaknak, mert teltek. Te a vékony lányok részéről írod ugyanezt. Más a kis popsiról, nagy mellről, stb. Ezek alapján a sztorik alapján a férfiaknak alig kéne 1-1 nő, ehhez képest azt látni, hogy mindenhol nyomulnak és sokszor bármivel beérik.

2019. nov. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Szerinted ismerkedés első pillanatában èrdemes azt adnod magadból, amit ha komolyra fordul, a másik fél előtt úgyis kiderül?"


Én azt vallom, hogy igen, ez lenne a normális. DE! Ha így csinálod akkor baromi szenvedés lesz az egész, és nagyon sokat fogsz "szívni" miatta. Nyilván ez belső tulajdonságoknál van csak így mivel, a külső az egyből látszani fog, szóval ott rejtegetni nem nagyon lehet a dolgokat (max egy ideig).

Mindenki azt mondja "légy önmagad!", de ez a legrosszabb tanács főleg az ismerkedéshez. Sajnos az az igazság, hogy mindenki a legjobbat akarja mutatni magából, de ez a legtöbbször csak kamu, vagy az igazság egy kis része.

Ez olyan mint amikor el akarnak adni valamit neked. Nyilván csak a pozitív dolgokat fogja elmondani az eladó és jó esetben csak hallgat a negatívokról és nem fogja az ellenkezőjét hazudni.

2019. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Jó úton jársz, mert érzed mi a norma, de még mindig foglalkozol ezzel. Még egy kis önismeret, meg meditáció és többé nem gondolsz erre, mert irreleváns lesz. Egy enber ilyenkor aggódik, és segíteni szeretne, nem pedig csalódik. Ha majd meg lesz az a plusz 3-4 réteg önismeret, akkor már a tudatalattid radarként fogja elterelni az ilyen embereket az életedből.
2019. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre magamon, hogy ha szerelmes leszek valakibe utána azok a típusú nők úgy elwv jobban tetszenek. Szóvalnkicsit az érzelmek szerintem alakítják mi indít be. Ezért szerintem lehet az is jó út, hagyni időt kialakulni érzelmeknek.


Másrészt itt nálad azt érzem, minthanlenne valami az önértékeléseddel is. Hogy nem reálisan kezeled a helyzetet, hogy van itt valami torzító a látószögedben. Abból ahogy fogalmazod ezeket a mondatokat.

2019. nov. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki addíg csak nézegetni mert, azután azt se, azért ne bánkódj!
2019. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem inkább csak kivetited, annyira rastresszelsz hogy megvaltozik a viselkedesed amikor azt hiszed hogy a masik rajon hogy vekony vagy. A ffiak nem kindig éles megfigyelok de hidd el mar felmert. Amugy a pushuppal nincs semmi gond, en pl teltebb lany vagyok es randikra mindig megprobaltam elonyosen oltozni. Nem mert hazudni akartam hanem mertjo benyomast akartam kelteni mint mindenki. Elrejteni teljesen ugyse lehet, es eddig panaszt sem kaptam meg amikor odaig jutottunk hogy ruha mar nem kellett
2019. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!