Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történik, ha abbahagyom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha abbahagyom a netes társkeresést?

Figyelt kérdés

24/L vagyok.


Még utoljára gimiben volt olyan, hogy olyan fiúval jöttem össze, akit élőben ismertem meg, mert jártam bulizni, suliba, így volt lehetőségem is rá. Utána elkezdtem neten ismerkedni, főleg Tinderen, de más társkeresőkön is. Nem vagyok ezek ellen, szerintem lehet normálisat találni, hiszen volt kapcsolatom is ezekről. Viszont odáig eljutni, amíg találok egy normálisat, olyat, aki érdekel, nem idegesít, intelligens... Fúúúú...


Szerintem könyvet tudnék írni az idiótákról, akik az interneten vannak :D És nem csak az interneten vannak, persze, de mivel aktívan használtam ezeket, sokakkal beszéltem, a többségnek visszaírtam, ezért kaptam hideget-meleget.


Vagy elkezdtek hülyeségeket beszélni, vagy sértegetni, ha nem olyan választ kaptak, amit hallani akartak, vagy nagyon durván nyomultak, zaklattak és még sorolhatnám.


Úgy döntöttem, jegelem ezeket, kell egy kis pihi, mert sok pillanatomat rontotta el egy-egy ilyen eset. Na, de az a probléma, hogy még mindig nincs barátom. Dolgozom, a közvetlen munkatársaim házas férfiak vagy nők, az éttermi részen szoktam látni helyes, kb velem egyidős fiúkat, de egy ilyen helyzetben szerintem hülyének nézik azt a nőt, aki kezdeményez, mert vagy társaságban van és inkább velük ebédel, vagy barátnője van, vagy "elveszem a küzdést tőle". Bulizni nem járok, már nem szeretem. Más programokon nem nagyon veszek részt, de ha veszek is, sosem volt olyan, hogy akár csak tetszett is volna valaki.


Így is rám találhat a szerelem, ha nem direkt keresem, csak élem az életem és majd úgyis belebotlok az ideális társba?


2019. nov. 11. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Igen, egyszer majd szembejön a tökéletes férfi akinek csak te kellesz majd örökre...
2019. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető
2019. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes társat nem lehet direkt, erőltetve találni.
2019. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

vagy "elveszem a küzdést tőle"


Ez egy 100 évvel ezelőtti hülyeség. Ha modern szemléletű férfit akarsz, aki egyenlőnek tekinti a nőket, akkor ne derogáljon neked kezdeményezni. Valakihez leülni beszélgetni amúgy sem jelent még semmit.

2019. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Most visszaolvastam magam és sehol nem írtam, hogy tökéleteset akarok, mégis 2 komment is erről szólt :/
2019. nov. 11. 11:47
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a kerdes merult fel bennem, hogy mit is akarsz valojaban? Kapcsolatban lenni, mert mindenki mas abban van?

Vagy egy olyan emberrel lenni, akivel tenyleg latod a kozos jovot.


Szerintem nem kell direkt keresgelni, az amugyis kicsit eroltetett, de eselyt kell adni az ismerkedesre azzal, hogy eljarsz otthonrol, akarmilyen programokra, akarcsak egy muzeumi seta vagy valami. Mert az, hogy valaki becsonget az ajtodon, es orokkon-orokke, az csak Hollywoodban letezik.

2019. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
Majd jön a herceg a lovon,addig várj a szobádban. Be fog kopogni. Én is várom az igazit. Tuti létezik.
2019. nov. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom néha azért látogass el a való világba is és ne az interneten lógj. Fiatal vagy. Nem azt mondom hogy menj el bulizni, de hidd el az sem ártana. Én alapvetően nem hiszek az internetes társkeresésben, túlságosan erőltetettnek találom. Nyilván, van akinek bejön, de nem ez a többség. Ne keress görcsösen társat. Tervezd meg először is a céljaidat, mit szeretnél elérni a jövőben. Mert ehhez úgymond passzoló társat kell találnod, akivel a céljaitok egyeznek.
2019. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Így is rám találhat a szerelem?"


Nem igazán. Miért tenné? De nincsenek batárnőid, akikkel össze szoktál járni?

2019. nov. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat :)


Vannak barátaim, de általában csak ülünk egy padon és beszélgetünk, vásárolgatunk, vagy kávézóban/étteremben vagyunk. Volt már olyan, hogy egy fiú ilyenkor odament egy lányhoz, főleg, hogy társaságban volt?

2019. nov. 11. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!