Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen esélyekkel indulok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyekkel indulok, ha pár évre mellozom a tarskeresest?

Figyelt kérdés

27 leszek. És nagyon sok lelki problémám van, amivel járok szakemberhez is, de olyan mély defektjeim vannak, ami miatt nem tudok normális kapcsolatot kialakitani. Most azon vagyok, hogy rendbe tegyem magamat, de ez évek kérdése. Párhuzamosan nem működik az öngyógyítás és a kapcsolat kialakulása, ez tapasztalat.

Szóval közel 30 évesen milyen esélyekkel indulok majd, főleg, hogy soha nem volt rendes kapcsolatom, s azoknál is a 3 hónap volt a leghosszabb? Amúgy lány vagyok.


2019. júl. 6. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó esélyekkel, mivel te vagy a legfontosabb személy, és ugye te is tudod hogy ha te nem működsz jól, más is nehezen fog VISZONT ne zárd ki a lehetőséget, hogy a jövendőbeli párod nem-e fog/tud neked segíteni a lelki gondjaidon, mivel egy párkapcsolatba ez is beletartozik az egymással törődés mind lelkileg mind testileg.
2019. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha nő vagy, meg nem nézel ki földönkívülinek, akkor jelentkezők mindig akadnak. Ha más nem, felrakod magad a netre, és kapsz napi 100 felkérést.


Hogy ezek milyen színvonalúak, az már más kérdés. Te tudod, mik az igényeid, meg kell hozzá szerencse is.

2019. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# Ez segitosdi legutóbb is rosszul sült el. Csak egymást húztuk le, az pedig nem túl életszerű, hogy egy teljesen kiegyensúlyozott ember majd mérő jóindulat öl fog tutujgatni, de köszönöm a pozitív gondolatot. :)


2# Azt hiszem, hogy nem az internetes szexajanlatokra szeretném építeni az életemet.

2019. júl. 6. 20:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan kérdezem: miért kell ehhez 3 év?

Az eddigi legdurvább traumámat kihevertem kb. 3 hónap alatt, de férfi vagyok.

Akkor lehet neked hosszabb idő, de 1 évnél nem több. Ha a pszichomókus javasolta, akkor lehet hogy csak le akar húzni, tuti terápia 3 évig.

2019. júl. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A terápia TB alapú, nem húz le senki semmivel. És nem csak traumarol van szó, hanem olyan személyiségi torzuladokrol, amik az elmúlt 2 évben jöttek felszínre igazán, emiatt beilleszkedesi nehézségeim lettek és fél erősödött a depresszió, amire eddig is hajlamos voltam.

Egy teljes szemelyisegfejlodes alaphangon is 2 év, ha minden rendben megy.

2019. júl. 6. 20:33
 6/6 Noren1989 ***** válasza:

Egyet értek az egyik előttem szólóval, miszerint ha nő vagy, kicsit adsz magadra...simán lesz ott pasi is. Hosszútávon amin most dolgozol, fontosabb, plusz addig sem csalódsz férfiakban, ergo egész nyugodtan, majdnem stresszmentesen állhatsz neki 3 év múlva.


Az egyetlen dolog, ami zavaró lesz, az a tapasztalat hiánya.

Ha eddig nem volt párkapcsolatod, néhány évet valószínűleg még el fogsz pocsékolni arra, hogy kiismerd a párkapcsolatok sajátosságait.


Szóval ahogy számolom, leszel kb 32-33, mire odakerülsz,

hogy normális pasit találj.

2019. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!