Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők ti mitszólnátok ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mitszólnátok ha csak eljegygzés útán derülne ki hogy a pasitok pua táborba kupálódot ki?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Kizárt dolog, hogy egy pua tábor után sikeres lenne valaki.


Régebben volt egy videó youtube-on, egy ilyen szeminárium után szólitgatták meg riportra a résztvevőket, ilyen 10/2-es kinézetű srácok próbálták ott magarázni mekkora önbizalmuk lett már stb

Az ilyeneket már azelőtt elhajtja egy nő hogy egyáltalán megszólalna, nem segit rajta semmilyen pua tábor.

2019. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez lenne az a pont amikor veszek 8 macskát és egy életre felhagyok a tarskeresessel.
2019. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartanám.
2019. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha eljutottatok eljegyzésig akkor ki a francot érdekel, hogy hogy jutott el idáig? Van aki évekig pszihológushoz járt, van aki évekig gyógyszeres kezelés alatt állt és vannak volt depressziósok meg ki tudja még milyen esetek.
2019. nov. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Egyfelől nem tudna olyat tanulni a pua táborban, amivel az én érdeklődésemet felkelthetné. Másfelől akinek ilyen borzalmas a helyesírása, az akkor sem kéne, ha jól nézne ki.
2019. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögném.
2019. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
#4 "Szerintem nincs semmi gond azzal ha érzelmi manipulációra épül egy kapcsolat :) Az, hogy pénzért megtanitották őt hazudni és manipulálni pontosan ugyanolyan, mintha valaki segítséget kap egy mentális problémájához :)"
2019. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom elképzelni, hogy ez megtörténhet, mert nem éppen arra a viselkedésre ösztönzik ezek a """tanfolyamok""" a férfiakat, amivel meg lehetne engem fogni. Még ha feltételezzük is, hogy az univerzális, biológiailag determinált női működés (nem mintha hinnék ennek a létezésben így, ebben a formában) a kiindulási alap, akkor is sérültem pont eleget ahhoz, hogy ne egészen azt várjam egy kapcsolattól, amit a PUA szakik szerint várnom kellene egy egészséges, átlagos nőnek.
2019. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
*várnom = várnia
2019. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Eljárás után nem érdekelne milyen táborban volt.
2019. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!