Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitszólnátok, ha barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitszólnátok, ha barátnőtök nem szaeretne 3 hétig találkozni->?

Figyelt kérdés

Állítólag nem akarja magát a vizsgák előtt idegesíteni a kapcsolatunk miatt, ezért inkább nem akar találkozni, max csak 3 hét múlva

Szerinted?


2010. ápr. 27. 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
kurj félre, aztán megtanulja ki az úr a háznál!
2010. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem szabad magadat ráerőltetni, ha nem akarja. Biztosan nincs minden rendben a kapcsolatotokban és inkább a tanulásra akar koncentrálni. Hagyj neki időt, aztán keresd meg 3 hét múlva
2010. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Áh, ez a vizsgás érettségis időszak ilyen.

De végülis figyelj oda, mert nemigaz hogy legalább heti 30 perce nincs rád.


Én így jártam - kérdeztem a csajt hogy akkor hanyagoljam? - Erre azt válaszolta nem szeretné ha leállnék - ehhez képest 2 hete nem keresett- ha kerestem is félrebeszélt. Most megkérdeztem tőle hogy milegyen . mondtam hogy nemerölködök, mert úgyérzem ráeröltetem magam- annyit mondott jó rendben

22F

2010. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

*És végülis ennyiben maradt a dolog, továbbléptem.

Most azt kellene megtudnod hogy veletek mi a helyzet. Feleslegesen ne szédítsen ha valami gond van.

22F

2010. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

banyek én sosem értettem azokat akik paráznak érettségi szakmunkás meg a hasonló vizsgákon


mi még érettségi előtti éjjel leugrottunk Bulizni Siófokra haverral persze nem reggel 8-ig de azér hajnalodott már!

Reggel bevertem pár kávét meg vittem be írásbelire egy másfél literes energiaitalt és voala!!!! szerintem józanul sem sikerült volna jobban


meg még a tanárok is azt tanácsolják hogy hagyják a francba a tanulást az a két három hét már nem oszt nem szoroz ha 4 évig nem tudtad ezután sem fogod tudni megtanulni

2010. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jah, és már több mint 2 éve együtt vagyunk, egyébként vizsga előtt én sem tanultam, utólsó percekben már felesleges, de őt nem érdekli.
2010. ápr. 27. 11:37
 7/13 anonim ***** válasza:
tuti félrekúr.
2010. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Morcika83 ***** válasza:
Gyanús, ismerjük be!
2010. ápr. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Telefonkapcsolat marad? - Mindegy veheted szakításnak.


......ellenben jó kapcsolat mindent kibír pl. külföldi ösztöndíj pár hónapra stb.


A saját akarat gyanús, mert a külső tényezőhöz kényszerhez való alkalmazkodás simán beleférne......, önként próba szakításnak tűnik.

2010. ápr. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem. Tapasztalatból is, meg a másik oldalról is.

Ugyanis én is olyan típus vagyok, aki az utolsó pár napban képes a legtöbbet megtanulni egy adott tananyagból, vagyis volt képes, mert h tavaly nyáron diplomáztam. De mindig a vizsgák előtti utolsó hét volt a legkínosabb, de a legeredményesebb is. Mikor az államvizsgámra készültem, már együtt voltunk a párommal, és előtte hetekig nem láttam szegényt, egyszerűen nem bírtam másra koncentrálni, és időt szakítani sem a találkozásra. Nem akartam, h a vizsga a kapcsolatunk rovására menjen (az idegeskedés miatt) és azt sem akartam, h a vizsgáim ne sikerüljenek miatta (mert többet foglalkozom vele, mint a tanulással.) Ő ezt megértette, nem nyaggatott, türelmesen várt. És még mindig együtt vagyunk.

Most én vagyok a másik oldalon: olyan munkát talált, h kora reggeltől késő du.-ig dolgozik, utána hulla fáradtan esik haza, vacsorázik és fekszik le aludni. Kell a pénz, örülünk h van állása, és tudjuk, h fontosak vagyunk egymásnak. Nem nagyon fogunk találkozni az elkövetkező 1-2 hétben. Én ezt megértettem, és elfogadom.


Nem kell rögtön leépítős szövegnek értelmezni, amit mond a másik.

A tanuláshoz idő, és magány kell. Azzal fogod elérni, h szakítson veled, vagy azzal fogod tönkre tenni a kapcsolatotokat, ha folyton nyaggatod, és rajta lógsz.

3 hét nem a világ. Addig lehet tartani a kapcsolatot más formában is. És vannak párok, voltak a történelemben, és lesznek a jövőben is, akik több hónapot kell h kibírjanak egymás nélkül. Tanulj tőlük! És ne kérdezz butaságokat!

(24/L)

2010. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!