Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ilyen nehéz komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ilyen nehéz komoly kapcsolatra vágyó lányt találni 25 év körül? 26F

Figyelt kérdés
Egy olyan lányt szeretnék aki már nem csak el akar lenni a férfi mellett hanem komolyan csinálnk a kapcsolatot...ebben a korosztályban egyszerüen nem találok nekem az sem gond ha a nö 30 éves csak ez nem mindenkinek tetszik ha a férfi fiatalabb! Sok elvárásom nincs...ne legyen elhizott és tudjon szeretni,komoly kapcsolatot akarjon szintén ahogy én is...
2019. nov. 13. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Fogadjunk te vagy az a fazon, aki mint az fbi ugy faggatta a csajt es azt hitte kedves.
2019. nov. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem epp ebbe a korba allank neki komolyabbat keresni. 26 f vagyok, meg en is latom egyes korombeli ferfiakrol hogy annyira elcseszettek hogy az mar nekem faj. Nem hogy baratnojuk legyen... Szerintem ha ilyen gondjaid vannak ulj le meditalni gondolkozz, el azon hogy mi az amit te adnal egy kapcsolatban. Mi az amit a partneredtol elvarnal. Utana gondolkozz el azon hogy a partnered mit varna el toled. Maris tudni fogod h miert nincsenek korulotted olyan nok akik komolyat keresnek. Keresnek ok, csak nem teged
2019. nov. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kapcsolatom, aki kb velem egy idős volt..., színvonal. Aztán a sors nehezen adott volna ugyanilyen színvonalon hasonnlóan korombelieket, így elkezdtek jönni a 30+osak. Ez megy 20 éves korom óta.


Ha te frankó vagy, akkor csak élj, légy boldog, aztán majd jön a lehetőség. Hogy mennyire nehéz, attól függ mi az utad...

2019. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%

Durva, ha 26 évesen 25 körüli csajt keresel.


Én tizenévesen végig megszívtam azzal, hogy mindig magammal egykorú lányt kerestem és ebből nagyon sokat tanultam. Mindig magammal egykorú lányokba voltam szerelmes és mindig csúnyán megszívtam.


Azóta csak fiatalabb lányok. 25 évesen pl ilyen 18-22 körüliek. Kell a korkülönbség, mert a nők könnyebben fel tudnak nézni egy tőlük idősebb férfira.

2019. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

25 körüli lányok már szinte csak kapcsolatot keresnek.

Az utolsó válaszolónak igaza van, kell a korkülönbség!


Keresni kell, és megtalálod, akár lejjebb is.

22 leszek, és komolyan keresek. Sajnos ez nem egy kiló krumpli, ami azonnal megvan.

Sok sikert!

2019. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont hogy ilyenkor már komolyat keresünk, viszont a pasik még nem igazán, szóval elvileg neked kéne könnyebb dolgod legyen. Nekem az a fura, hogy "sok elvárásom nincs...ne legyen elhizott és tudjon szeretni" hát szóval neked mindegy ki csak legyen, azt se tudod mit akarsz és mi a fontos számodra. Csak azért mert én eléggé tisztában vagyok vele, mit várok egy kapcsolattól és mik az elképzeléseim és nagyon nem tudom akárkivel elképzelni. Ne legyen elhízott, tudjon szeretni és komoly kapcsolatot akarjon, de ennél én is sokkal többet tudok adni a megfelelőnek, és sokkal több kell az ő részéről is, hogy arra vágyjak hogy a társa legyek.
2019. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!