Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, Nők! Jobbá tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Jobbá tenni a rászorulók életét szép dolog. Ha valaki egy komoly kapcsolatra és a szexre szorul rá annak is "adakoznátok"? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy videó az ATV-n ami arról szólt, hogy segítenek a rászorulókon. Sok komment jött, hogy milyen szép dolog. Természetesen anyagias dolgokról van szó, például, hogy ha valaki nem volt a Balatonon azt elviszik oda ami pénzbe kerül ugyebár. Én nem vagyok rászoruló anyagiakat nézve, a szüleim gazdagok és nekem is sok pénzem van de rászorulok egy komoly kapcsolatra és bevallom a szexre is mert nincs senkim. Segítenétek nekem mint rászorulónak? Egyébként a nők szerint jóképű vagyok és igényes vagyok, mindennap gyúrok, hogy jobban nézzek ki! Viszont sajnos nem találtam meg a páromat, tehát rászoruló vagyok.

2019. júl. 27. 19:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
99%
Ne akarj sajnálaton alapuló párkapcsolatot, mert annak semmi értelme. Úgyhogy így nem adakoznék, mert az érzelem nem játék.
2019. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
81%
😃 Elképesztő! Nagyon kreatív.
2019. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
99%

Nagyon jó, hogy így gondolkodsz. Én egy 48 éves, erősen molett, de ápolt, igényes, és nagyon odaadó négy gyerekes anyuka vagyok.

Egy jóképű, igényes, fiatal férfi meg tudja adni azt, amire én rászorulok. Te is megkapod, amire te rászorulsz. Nos? Mire várunk?

2019. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
98%
Mennyire szánalmas vagy...
2019. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
58%
3-as, te úgy vagy nő, ahogy én férfi. 😂🤣 De egyébként jót nevettem. 😂🤣
2019. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
98%
Jóképű, igényes, sportoló pasi, ilyen humorral hogyhogy nem talál senkit?
2019. júl. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

"Jóképű, igényes, sportoló pasi, ilyen humorral hogyhogy nem talál senkit?"


Zaklattak gyerekkoromban évekig ami mély nyomot hagyott bennem, emiatt az ismerkedés probléma.


De a kérdés adott, segítetek e annak aki rászorul? Régen szexeltem már, olyan jól esne. 22 éves vagyok. 18-35 éves korúak segítségét várom.

2019. júl. 27. 20:20
 8/62 anonim ***** válasza:
93%

Esélytelen.

Lefeküdni csak a párommal fogok, akivel szeretjük egymást.

Amúgy azt írod, sok pénzed van. Kitűnő, hisz így fizethetsz egy prostinak.

2019. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
89%
Engem is sokat csufoltak regen, es ez a mai napig elkiser es kihat az onbizalmamra. Mindenkepp keress fel egy pszichologust vagy egy terapeutat. Pesten tudok is ajanlani. Ha erdekel irj nyugodtan uzenetet.
2019. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon sajnálom, ami történt, de ismerkedni emiatt nehezen megy, szexelni egy idegennel viszont jó lenne?
2019. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!