Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ereztetek mar olyat hogy egy no tul jo lett volna hozzatok es ezert fujtatok visszavonulot?

Figyelt kérdés
Tudtatok,hogy nem mukodne mivel “tul jo” no hozzatok kepest,ilyen tenyleg letezik?
2019. nov. 13. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy tudtam biztos nem lenne nála esélyem.
2019. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Kb. nyár végén ezért dobtam egy csajt, utána persze elgyengültem és visszamentem. Pár hete meg ő dobott. Szóval összességében talán jobb lett volna ha kitartok és elfogadom, hogy más ligában játszunk. (amúgy ha megvan ez a kisebbségérzés a srácban, akkor ez kicsit ilyen önbeteljesítő jóslat is, mert az állandó bizonytalanságával fog a csaj agyára menni)
2019. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, nemrég volt ilyen. Tartjuk a kapcsolatot, de érződik, hogy nincs nagy értelme, mert szinte csak én kezdeményezem a beszélgetést, az is 1-3 üzenet, és ennyi.
2019. nov. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Olyan viszont volt, hogy mondjuk évekkel később megnéztem a profilját, fényképeit, stb. és nyugtáztam, hogy a jelenlegi párjával 20x jobb élete van, mint amilyen mellettem bármikor lehetett volna.
2019. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Egyszer randiztam egy csajjal aki annyira ra volt kattanva hogy kapjon valakit hogy lerit rola. Egesz randin azt ereztem hogy mar nem is engem keres hanem batkit csak hogy kapcsolatba legyen, es hogy gyereke legyen es hogy mittom minek nevezze. De komolyan. Latszott rajta h mar a gyermekeink nevet is tudja. Randi utan megmondtam neki hogy nem kozos a celunk, en komolytalant keresek de ha szexelni akar akkor simman benne vagyok. ( Mindig is csak a komoly kapcsolatok erdekeltek, hazudtam neki, lehet hogy nem jol, de akkor ez jott. Nem szoktam hazudni de valahogy ugy ereztem hogy osszetornem a kis vilagat ha masat mondanek )
2019. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem. De enyhén mondva nem vagyok kezdő a világ ismeretébe, önismeretbe, moralitásba, stb.

Ha lett volna olyan, aki túlszárnyal is odamegyek, aztán ha jön egy hozzá hasonló, akkor poliamória, vahy elbúcsuzás. Nem oda menni teljesen oktalan.

2019. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Sokszor szerepelt már ez a kérdés.....

Volt már olyan, hogy a nő nagyon tetszett, de a környezete és az életvitele miatt nem kezdeményeztem feléje. Aztán eltelt pár év és újra összeakadtunk és akkor rákérdezett, hogy miért nem léptem felé mikor világosan tudtomra adta, hogy bejövök neki. Erre azt válaszoltam, hogy világ életemben szerelmes voltam belé, de ott akkor nem volt meg a magabiztosságom ahhoz, hogy beleálljak a kapcsolatba, szarul meg nem akartam csinálni. Nem a felsüléstől féltem, hanem nem akartam feladni az akkori életem. Erre azt válaszolta, hogy nem mertem kipróbálni magam más szerepben és neki ez egy pasiban nem szimpatikus. Válaszként közöltem, hogy éppen ezért nem mentem bele, mert ismertem annyira hogy nem megalkuvó típus és én is szeretem saját magam alakítani a sorsomat, ezt elég nehéz feloldani.

Egyébként furcsa, hogy mai fejemmel annyira világos hogy jól döntöttem, de akkoriban nagyon nehezen tettem magam túl rajta.

2019. nov. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen.
2019. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak egy lekoptatos duma. Az ellenkezoje igaz ilyenkor. Ki a tokom ne akarna olyannal lenni, akivel jol erezne magat?
2019. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kell visszavonulót fújni, mert valaki túl jó nő. Legfeljebb visszautasít, kit érdekel? Az már más kérdés, hogy ha a nevezett túl jó nő iránt érzel is valamit, és nem csak megdugni akarod, akkor már érdemes meggondolni.
2019. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!