Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy egyedül fogtok megöregedni, de talán így a leghelyesebb?

Figyelt kérdés
Nem volt soha semmilyen kapcsolatom, fiatalabb koromban még vágytam rá, többször is voltam szerelmes de (talán szerencsémre) csak egyoldalúan, így sosem jött össze a dolog. Most már "érettebb" felnőttként belátom hogy ez már így fog maradni. Naiv álmok persze kísértenek éjszakánként, hogy mégis összejön valaki, de ébren már ki tudom zárni ezeket a gondolatokat. És talán így van jól. A magányban eltöltött hosszú éveim során elég önző ember lettem, a legjobb kifejezés rólam hogy "magának való". Mindent a saját életem megkönnyítésére építettem fel, és valószínűleg képtelen lennék már megváltozni, máshoz igazodni. Másokban folyton csalódtam, és bármi baj volt, csak saját magamhoz tudtam fordulni. Ezt hívják befelé fordulásnak. Tehát az egyetlen tényező, aki végig kitartott mellettem, az a saját önbecsülésem volt. Ezért saját magamat mindig mások elé helyezném. Ha lenne is kapcsolatom valami csoda folytán, talán már nem tudnék lemondani a saját jól bejáratott életmódomról. Mikor kelek, hova megyek, mit csinálok. És félteném azt, aki mellém kerülne, mert csak megnehezíteném az életét. Megváltozni nem hiszem hogy tudnék. De érdekelne, más is jár e hasonló cipőben? Ti hogy viselitek az örök magányt?

2019. júl. 11. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem viselem. Éa soha nem is fogom elviselni. Sokszor kerültem már az öngyilkosság szélére, de engem nem érdekel már semmi, ha másnak jár a boldogság, öröm, akkor nekem is fog. Jelenleg gőzerővel dolgozok rajta. Velem is úgy volt sokáig, hogy mostmár belenyugodok, elfogadom, de legbelül képtelen vagyok elfogadni.


Szerintem te se nyugodtál teljesen ebbe bele. A naív álmok pedig a természetes emberi vágyaid, ami mindenkinek alapvető szükséglete. Sosem fogod tudni végleg elnyomni őket.

2019. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aham, én most így vagyok de nekem volt sok csajom, de azt hogy törődni kell a másikkal... meguntam.


Néha van 1-2 "wellnessre" de ennyi.

2019. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem nyugodtam bele én sem. Csak elfojtani tudom az érzéseket, kiírtani nem. Az ész, az elme győz ébren. De álmomban, mint forró kések, törnek elő az elfojtott vágyak és néha szinte sírva kell felébrednem, hogy "miért? miért kínozza saját magát az elmém?" Dacolok a megőrüléssel. De ez van. Talán egyszer elnyerem a lelki békét.
2019. júl. 11. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én valszeg keresni fogok hamarosan alternatív megoldást. Picit drágább de már nem érdekel.


Tudom, hogy nem real win, de az élet sosem volt velem fair, így teszek rá :D

2019. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én már csak azért se élek ilyen megoldással, mert nekem, aki fiatal és jó karban van, rendszeresen sportolok, edzek, ugyan annyit kéne fizetnem mint egy 80 éves szutyos aggastyánnak? Ez sehogy sem férne bele az önbecsülésembe. Úgyhogy majd ha én is szutykos vénember leszek, az addig félrerakott pénzemből majd jól kiélem magam, fityiszt mutatva ennek az egész álszent világnak.
2019. júl. 11. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Én már magasról teszek az ilyen közhelyekre, hogy önbecsülés, ezek a fogalmak csak lelkileg vágtak tönkre az évek alatt. Ha laza és szabad ember akarok lenni, akkor többé senki más véleménye, vagy ítélkezése miatt nem fogok rágörcsölni, mert akkor ugyanott fogok tartani valszeg, ahol eddig.
2019. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ha akarsz barátnőt miért nem változtatsz magadon és keresel? Minek kell magányosan szenvedni?
2019. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az életben mindent megtettem amit tudtam, de soha nem sikerült megszereznem azt aki tetszett. Alahogy el vagyok átkozva etéren. Minden próbálkozásom kudarc volt ami csak tovább mélyítette a gödröt, végül konokká tett. Ha nekem nem ezt a sorsot szánta az élet akkor hátat fordítok neki, és csak magammal törődöm onnantól.
2019. júl. 11. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!