Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vissza szoktatok írni, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szoktatok írni, ha egy tök ismeretlen rátok ír?

Figyelt kérdés
Múltkor rám írt egy srác, hogy látott már tőbbször munkába menet és szimpatikusnak talál. Egész normális szöveget írt, nem ez a sablon hülyeség, de még nem válaszoltam neki, nem igazán szeretek interneten ismerkedni, mert lehet hogy valakivel nagyon jól elbeszélgetnék, de élőben egyáltalán nem éreznék semmit. Tudom, ha nem próbálom meg, nem derül ki, de eddig csupa kretén talált meg így neten keresztül és nem tudom, mit gondoljak. Azt sem tudom egyáltalán hogy talált meg, hiszen csak a buszon látott elvileg. Próbáltam utána nézni de csak nagyon régi képei vannak.

2019. nov. 15. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy hogyan talált meg.
2019. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ÉN nem szoktam. (gondolom Fb-ról van szó) csak abban az esetben ha valami adás-vételt bonyolítok az egyik csoportban és az eladó/vevő ír nekem. Random idegenek üzenetét max elolvasom de nem válaszolok. Teljesen ismeretleneket vissza sem jelölök.
2019. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, bár őszintén szólva sosem történt velem még ilyen. Mármint olyan, hogy valaki normálisan rám írjon. Szerintem ilyen esetben válaszolnék, már csak a kíváncsiság miatt is.
2019. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Aki normálisan ír annak megnézem az adatlapját és az alapján beszélek vele/elutasítom.


Olyan viszont nem volt aki utcán látott meg és valahogy kikeresett, kicsit ilyesztőnek tartanám. Esetleg erre rákérdeznék, bár ha van egy közös ismerősötök is simán lehet, hogy a facebook ajánlott fel mint lehetséges ismerős.

2019. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, lehet, hogy visszaírok neki, de csak amiatt, mert tényleg normálisnak tűnik és nem leszek teljesen bunkó, hogy elolvasom és még csak annyit sem írok, hogy bocs, de nem.
2019. nov. 15. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!