Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy facebookon ismeretlen nőnek írni és ott megpróbálni csajozni? Nekem sosem sikerült, és mindenki lebeszélt erről, hogy ott ismeretlen nő 90% h nem fog visszAÍRNI. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ugye az ne társkereső oldal.
2019. okt. 26. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jelöld ismerősnek. Ha visszajelöl úgy hogy nem ismer, akkor lehet szimpatikus vagy neki és így nagyobb eséllyel válaszol. És igen, lehet így csajozni.
2019. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a szórakozóhelyen csettintésre felszeded a csajokat akkor menni fog az Fb ismerkedés is. Amúgy nem
2019. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

NE.

Nem társkereső.

Az ember azokkal tartja ott a kapcsolatot, akiket ISMER.


IsmerKEDÉSRE pedig megvannak a megfelelő oldalak.


Aki így próbálkozik, lehet a világ legjobb pasija, valami nincs rendben nála, gondolkodás nélkül letiltom.

2019. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam ismerkedni ott, de csak akkor, amikor jófej, kommunikatív emberkék bukkannak fel, akikkel könnyen találunk közös témát és általában már az elején feltűnik, akár a megosztásaiból, hogy van bennünk valami közös, pl. hobbi, zene/film ízlés, emiatt szimpatikus szokott lenne egy ember. és az illető is szóvá teszi, hogy a profilom miatt akart megismerni. Az is jó, ha legalább közös ismerőseink vannak, vagy egy városban élünk.


Ha csak random pasik jelölgetnek, 0 közös ismerőssel s azt se tudom, hogy mit akarnak épp tőlem, beszélgetni sem tudnak, csak sablonosan írnak, semmi közös nincs bennünk s csak a kinézetem miatt akarnak megismerni, mert szerintük “szép vagyok”, az általában nem vonz.

2019. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
3-as te bulvárt nem olvasol?Tudnád hány celeb jött így össze valakivel(celeb-celebbel, celeb-nem celebbel). Igenis számít ki ismerkedik ezen a nem társkereső oldalon
2019. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na jó, de ha pl nem Celeb pasi ír Celeb nőnek, akkor hiába ő Brad Pitt, de ha nem tehetős stb, a nő nem fog visszaírni. Vagy persze nem tudom mi a helyzet faceen.
2019. okt. 26. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

De, olvasok bulvárt, csakhogy itt nem arról van szó, hogy bármelyik fél celeb lenne.

Meg ott ha nem ismered, akkor is tudsz már róla sok dolgot.


Itt csajozás volt a kérdés, vadidegen pasi ír ismerkedési célzattal.

Erre a válasz: NE.

2019. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát aztán többet aligha tud az ember egy celebről mint amennyi egynémelyik profilból kiderül, jóllehet egyik sem feltétlenül tök megbízható. Azt azért ne kajáltasd meg velem hogyha a világ(vagy mondjuk a kerület) legjobb pasija írna letiltanád. Az örök igazság Fb-n is érvényesül: udvarló és zaklató közt a külső a különbség
2019. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Viszont ezzel nehéz bemenni a rendőrsége, jóképű-visszaírsz (kiröhögnek), nem tetsző- nem írsz vissza (lightosan próbálkozik), ergó megint kiröhögnek ott bent,
2019. okt. 27. 00:06
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 Miért ne? Kamu profil is lehet. Sőt az ember inkább erre gondolna leghamarabb, ha egy túlzottan is “jó pasi” írna, ilyenek miért ismerkednének neten? Azt elfelejtetted, hogy neten bárki bárminek kiadhatja magát, már ezért sem érdemes ott ismerkedni...
2019. okt. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!