Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szeretnek a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a férfiak az internetes ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Hihetetlen számomra hogy miért van olyan sok férfi az internetes ismerkedési oldalakon.

Voltam ilyen oldalon és borzalmas.... Hihetetlen férfi többlet miatt a nők el vannak szállva, vissza sem írnak, ha vissza is írnak neked kell rohanni utánuk mert rengeteg férfi között válogathatnak.

Én nagyon megalázónak találtam ezt a helyzetet hogy ennyire egyoldalú a dolog. Illetve sokszor csak a csúnya vagy nagyon kövér nők állnak veled szóba. Semmi jót nem látok ebben az ismerkedési formában


2019. nov. 15. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
A külsőre legvonzóbb 10-20%-ban kell lenned (főleg genetika alapján, mint jóképűség, magasság) és akkor tök jól működik férfiként is a netes társkereső. Ha nem tartozol ebbe a körbe, akkor valóban jobb inkább más módokon, élőben ismerkedni.
2019. nov. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Élőben is bőven van választási lehetősége a nőknek.
2019. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Nagyon nem.... Több nőt ismerek, sok fiatal kolléganő stb. Akik hosszú ideje szinglik és azon panaszkodnak hogy a mai férfiak nem mennek oda és ha meg ő kezdeményez akkor ribi lesz.
2019. nov. 15. 15:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyengék lelkileg. A személyes elutasítást nehezebben élik meg mint a netest.
2019. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én nőként írok, és én magam sem értem, amikor sokan olyanok, hogy hetekig csak beszélgetni akarnak a neten. Fogalmam sincs, ennek mi értelme, és egyébként is nagyon elfoglalt vagyok, időm meg energiám sincsen egész nap írkalni valakinek.

Én azt szeretem, ha pár levél váltás után találkozunk is.

2019. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ingyen puncit szeretik,általában feleség,barátnő mellett,és ehhez elég átlagos külső, max. 35 éves kor és hogy ne legyen egy bunkó paraszt.
2019. nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert elképesztően lusták. Netezgetnek kényelmesen, cseverésznek, anyu közben hordja a kaját, férfiasan szelfizgetnek, fotózgatnak, netezgetnek, moralizálnak, őszintén neteznek és halált megvető bátorsággal megadják a saját nevüket, nyíltak és bátrak... a neten :) Ja és egyenesek is. Ettől igazi férfiak, bátrak és életerősek. Mindezt férfiasan teszik :))
2019. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a lustaság az oka, hogy annyian fent vannak! Sok pasinak,a munka mellett idejük se nagyon van ismerkedni, meg azért az internetes ismerkedés igencsak kitágítja a, lehetőségeket, hiszen szinte biztos, hogy akit ott megismerhetsz, azzal a való életben jó eséjjel nem futsz össze. Viszont ezeken az oldalakon sok a kamu nő! Kicsit azért gyanús ha 1 év különbséggel felmész, és olyan aki minden újjára találna pasit még mindig fent van. Persze nekik csak úgy tudsz írni ha veszel pénzért kreditet. Ingyen meg max csak azoknak lehet írni,akivel meg nem szeretnél megismerkedni.
2019. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akinek máshol nincs lehetősége, az a neten is szerencsét próbál. Elmúltam 30, kizárólag férfiakkal dolgozom, férfias hobbival, férfias közegben élek. Az utcán ha látok nőt akkor kb annyi is, így nem lehet ismerkedni. (persze lehet jönni a frázisokkal, hogy a "buszmegállóban szólítgass random mindenkit, de ez f_szság, hidd el). Mivel élőben nem tud kialakulni olyan közeg, ahol rendszeresen találkozhatnál valakivel akit megismersz, így online kell próbálkozni. Persze online sem jön a siker az általad leírtak miatt, csak már nem tudom , mitévő lehetnék.
2019. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán egyesek azt, hogy személytelen.
2019. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!