Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A dolgozó, átlagos kisember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dolgozó, átlagos kisember esélyét az ismerkedésben az újgazdag vállalkozóréteg tette tönkre és a média?

Figyelt kérdés

Több év alatt szinte mindegyik társkereső oldalon voltam.

Átlagos, de inkább jóképű pasi vagyok, átlagos raktári melóval.

Ebből következik, átlagos életkörülményekkel, és fizetéssel.

Akármelyik oldalon írtam lányoknak, a végén már nem is néztem hogy néz ki, csak lány/nő legyen, mindegyik vagy az elején vagy pár randi után kimutatta, hogy igenis, neki fontos az anyagi jólét.

Még olyan nők is, akik takarítóként dolgoztak, egyszerűen nem hiszem el.

Ebből ki lehet találni, nem sok sikerem volt ezeken az oldalakon.

Ellenben van egy gyerekkori ismerősöm, nagyon teli van, de sajnos az arca ronda.

Nos ez nem érdekli a lányokat, azt mesélte ezeken az oldalakon annyi sikere volt, hogy előfordult, direkt letörölte magát az egyik oldalról, mert csak szüntelen írták neki a leveleket.

Én meg egy normális, átlagos, rendezett férfiként szinte mindig csak elutasítást kaptam.

Elég aggasztó ez, de másnak is van hasonló élménye ezekkel a társkereső oldalakkal?



2017. jan. 18. 16:15
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
79%
Nem tette tönkre senki. A sajátodét te magad tetted tönkre azzal, hogy ilyen húspiacokra regisztráltál.
2017. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Nem húspiac az, csak valamiért az ottani nőknek ez lett a fontos.

Az okát nem tudom, de szinte mindegyik oldalon, akivel találkoztam (ha egyáltalán addig eljutottam), mindegyiknek ez volt a legfontosabb, nekem mi van.

Nem szándékozok többet ilyen oldalra menni, csak azt nem tudom hogy akkor hol ismerkedjen az ember.

Mert ugye a szórakozóhelyek, meg nagyon drágák, szinte megfizethetetlen egy átlag, dolgozó embernek.

2017. jan. 18. 16:21
 3/50 anonim ***** válasza:
81%

"a végén már nem is néztem hogy néz ki, csak lány/nő legyen,"


Lehet itt van a kutya elásva...

2017. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
36%
Nem tett tönkre semmit,a való életben pontosan ugyanezek számítanak és lényegesek a nőknek,szóval teljesen mindegy hol mikor és merre :D
2017. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
86%

Jajj, hogy nem tudjátok még megunni ezeket a xar kamu kérdéseket!

Egyszerűen írd ki, hogy minden nő pénzéhes ro.hadt ku.rva, aztán kész. Nem kell itt körülírni ilyen bonyolultan.


Az a vicces, hogy mindenkinek van ilyenkor egy ronda, milliomos haverja, akire társkeresőn tapadnak a nők. Persze, mert egy ilyen fazon pont rászorul, hogy online ismerkedjen.


Legalább írnád ki úgy, hogy hihető legyen!

2017. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

"Lehet itt van a kutya elásva..."


Annak reményében írtam már a végén a lányoknak, hogy hátha akad még, aki a tiszta érzelmeket, szerelmet keresi egy kapcsolatban, és nem az anyagi javakat nézi csak.

Sajnos a sok regisztrációm ellenére, amit ezeken az oldalakon eltöltöttem, nem igen találtam ilyen nőt.

2017. jan. 18. 16:27
 7/50 A kérdező kommentje:

5ös!

Légyszíves ne offolj, a kérdésemre válaszolj!

Azért írtam ki ide, mert nemrég akadtam rá erre a párkapcsolati problémákat kibeszélő oldalra,(hiszen meló miatt nagyon kevés szabadidőm van, és azt nem a neten élem),és érdekelne, mások véleménye, akik voltak már ilyen oldalon fenn, mit tapasztaltak.

2017. jan. 18. 16:29
 8/50 anonim ***** válasza:
84%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Tessék, itt egy aranyos 25 éves lány, akinek nem jön össze semmi.

Írj rá!

2017. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
93%

A sracismeroseim nagy resze 20-25 ev kozotti, tanulnak meg vagy siman alkalmazottkent dolgoznak, tehat egyelore nem duskalnak a vagyonban, viszont nagyobb aranyban vannak kozottuk a parkapcsolatosok.

Nem tarskeresozni kene, mert oda altalaban csak a fura emberek regisztralnak.

2017. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

Én inkább kiégtem ebben az ismerkedésben.

Nem tudtam elhinni, hogy tényleg nem fontos senkinek a szerelem, meg az érzések.

2017. jan. 18. 16:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!