Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetek ennyire kiegett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek ennyire kiegett az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Már olyan szinten unom, hogy már azt is megterhelonek érzem, ha válaszolnom kell valakinek, vagy találkoznom kell valakivel.

Pedig szívesen randiznek valakivel normálisan, de valahogy senki nem fog meg igazán, nem érzek semmit. Unom már ugyanazokat a kérdéseket meg beszélgetéseket is.


Ilyen esetben mit lehet tenni?

Mert azért ezt nem érzem normálisnak.


24N


2019. nov. 16. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tarts egy kis szünetet.
2019. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig normálisnak mondható, mert sokan vannak így vele manapság. Ez főleg a 20 és 30 közötti korosztályra jellemző. A mindennapok szürkeségében nem sok embernek van kedve újra és újra ugyanazokat a felesleges értelmetlen köröket futni azt remélve, hogy majd egyszer csak más lesz, de a kiábrándító valóságban sajnos ilyen nagyon ritkán vagy soha nem történik.
2019. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne randizz. én soha nem csináltam ezt az ilyen módon való isnerkedést.
2019. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a 3. válaszolóval értek egyet. Én sem randiztam soha. Mindig haveri/baráti társaságból találtam párra.
2019. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudod mit? :) Meghivlak egy kvra 26f
2019. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg egy kicsit lazábban venni az ismerkedést, ne görcsölj rá, hogy neked minnél előbb kell valaki. Nem egyszerű normális pasit találni, mert ahogy én is hallottam sok az unalmas aki nem tudja lekötni a nő figyelmét. A múltkor figyeltem egy ilyen fickót a buszon, nem leskelődtem, csak be volt borulva a közlekedőrészre, 2-3 szavas válaszai voltak. Sokáig nem is tartott a beszélgetés!

Ezen a chates ismerkedős oldalon a pasi oldal sem egyszerű, főleg mikor csak akkor tudsz egy nőnek írni ha fizetsz. Aztán az esetek nagyrészében még csak válaszra sem méltatnak. Ettől is csömöre lesz az embernek egy idő után.

2019. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a megfelelő emberrel fogsz beszélgetni, együtt lenni ha a megfelelő embert ismered meg, nem lesznek ilyen problémáid.


Nem mindenkinek jön össze elsőre.


ÉS neked sem.

2019. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cseréljetek dugás után önéletrajzot, meg szórakozzatok sokat. Ha valakiben felmerül valami kérdés, elolvassa az önéletrajzban.
2019. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!