Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos férfinak a Badoon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos férfinak a Badoon vagy a Tinderen nehezebb ismerkednie?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 19:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Tinderen.
2019. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A tinder szexpartner kereső inkább. De mindkettőn nehéz. Én nem tartom úgy, hogy szarul néznék ki, még sincs esélyem a lányoknál, nőknél.
2019. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tinderen nehezebb sé ott kevesebb a lehetőség, szinte mindenért prémium tagságot kell(ene) fizetni.

Badoo-n szerintem van ilyen véletlenszerű "összesorsolá", tehát küld levelet, hogy XY beszélni akar veled. Valójában szerintem csak véletlenszerűen kiválogat embereket és elküldi egymásnak ezt az üzenetet.

2019. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Badoon szörnyű a felhozatal, csak időpazarlás. Ha átlagos vagy Tinderen már biztos lesz sikered.
2019. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Badoon könnyebb szóba elegyedni a lányokkal, mert ott nem csak akkor tudsz írni, ha mindketten szivecskét küldtök a másiknak, hanem olykor random emberekre is enged ráírni, ha előfizetsz akkor meg bárkire.

De én mondom, hogy ne pazarolj erre időt. A nők 99%-a vissza nem ír, el sem olvassa ha ráírsz. Aki visszaír, annak is a 80%-a totál kuka, nem képes értelmes kétirányú kommunikációra. Ha kérdezel valami, lezavar tőmondatokban, vagy ha értelmesen képes írni, kifejteni a mondandóját, akkor se csatolja vissza a kérdést, és magától nem érdeklődik. Ez nagyon hamar kifejezetten frusztrálóvá válik, hogy te tartod fent a beszélgetést, a másik meg csak válaszol, már ha kifejti a véleményét, és nem zavar le egy 2 szavas mondattal.

Persze vannak kivételek, de az ilyen 100-ból ha 1.

És ugyan ez megy más társkereső oldalakon is.

2019. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Átlagos férfiként labdába sem tudsz rúgni. Akkora elképesztő férfitöbblet van ezeken az oldalakon, hogy még a leggázabb nők is egy pillanat alatt elszállnak maguktól és kizárólag a külsőre top-kategóriás férfiakkal hajlandóak csak szóba állni.
2019. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6 És aztán meg megszívják ahogy kell.
2019. nov. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor velem miért állt szóba már több nő is Tinderről? Közelről sem vagyok "top kategóriás", sőt... Ja, lehet azért mert én tudok normálisan kommunikálni és nem vagyok unalmas.
2019. nov. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8. Mert 40-70 között választottál korosztályban.
2019. nov. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Inkább 18-24. Attól, hogy neked nem megy valami még nem biztos, hogy a nőkkel és az ő óriási elvárásaikkal van a probléma.
2019. nov. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!