Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a tinderen abszolút nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a tinderen abszolút nincs sikerem a rosszabb külsejű nőknél sem akkor nagy eséllyel ronda vagyok vagy átlagos férfiaknak sincs sikere?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Lerágott csont! Interneten csak a nagyon jó pasiknak van esélyük, és azoknak akik nagy dumások.
2017. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Gondolom nem 18 éves szűz fiú vagy.


Azt akarom mondani, hogy nem kell ahhoz a tinder, hogy tudd magadról, hogy te most ronda vagy átlagos kinézetű vagy. Mert gondolom vannak barátaid, ismerőseid, akik megmondják az igazat. Neked is van tükröd és bele tudsz nézni. Próbálkoztál már nőknél akik szintén tudták mi a helyzet.


Szóval ezer más forrásból tudhatod hogy az átlaghoz képest te most csúnya, átlagos vagy jóképű vagy. Nem kell hozzá a tinder.

2017. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne alapozz ilyenekre, mint a tinder, meg a társkeresők. Lehet, hogy senki nem ír rád vagy nem ír vissza, de attól még nem vagy csúnya.

Egyszer hirtelen felindulásból regisztráltam egy társkeresőre, 2 hónap alatt senki se írt vissza, pedig próbálkoztam sokat és nem is bunkó stílusba. Ebből az jöhet le, hogy csúnya vagyok, igazából meg, ha személyesen ismerkedem, a legjobb csajokat is fel tudtam szedni :D

2017. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Inkább nagy eséllyel egy hót semmilyen, szürke, jellegtelen tucat figura vagy.

Én aztán nagyon messze állok attól, amit a mai világban a "jó pasi" fogalom takar, de mégis van egy csomó match-em tinderen, és jó nők.

2017. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te meg egy ritka nagy tuskó vagy
2017. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!