Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attól mert biszexuális férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól mert biszexuális férfi vagyok miért nem tekintenek rám férfiként a nők és miért fordulnak el mikor őszintén elmesélem nekik ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Titkolni meg nem szeretném, mert az csak nehezíti a helyzetet
2019. nov. 19. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Kis meleg 😂
2019. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Én elfogadnám, mert én is biszex nő vagyok és megértem, de szerintem a hetero nőtársaim máshogy állnak ehhez a dologhoz.
2019. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Mert ferfit kepzelnek el maguk melle, nem pedig valakit, akit tegnap meg epp seggbe rakott a pasija.
2019. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Mert van egy olyan vágyad, amit ők egyedül sosem tudnak majd neked megadni, tehát a fszt.

És nekem sem férfias egy olyan férfi, aki szop és megdugják,ill. seggeket dug. Ezért a véleményért mindig leszavaznak itt, de én vállalom az őszinteséget. Egyébként engem nem zavar, hogy kinek milyen a nemi irányultsága, (erről nem tehet az illető), amíg nem velem akar bármit kezdeni. Én nem vonzódom az ilyen emberekhez. Ez van kérdező. Nekem meg ilyen a beállítottságom.

2019. nov. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Hetero nő vagyok, és én elfogadnám.

Azt megértem, ha valaki nem fogadja el azt, hogy nem monogám az illető, és mellette férfiakkal is szexelni akar, de egyéb esetben értelmetlen. Simán lehet szelíd, monogám ember is biszexuális, ami annyit jelent, hogy férfit is, és nőt is tud szeretni, nem pedig azt, hogy egész életében egyszerre akar minden nemű emberrel kefélni. Ha hűséges az illető, akkor ha valakinek bármi problémája van ezzel, az szimplán buta és/vagy rosszindulatú.

2019. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

Nekem volt egyszer biszexuális ferfi partnerem. Sajnos ő vágyott arra, hogy férfival is legyen... mellettem.

Pár eve ujra talalkoztam vele es erdekes modon eleg homoszexuális a valtott at, ertem en, hogy hanghordozas es oltozkodes... de ujra probalkozott nalam, csak en mar nem osztottam lapot. Foleg, hogy ilyen nőies ferfikent mar egyaltalan nem vonzott.

2019. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Én heterokènt elfogadtam, a párom is az. Eleinte nehéz volt, mert ott motoszkált bennem 1-2 dolog.
2019. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint csak én fogok ki olyan nőket, akik nem toleránsak ebben
2019. nov. 19. 15:55
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok toleráns ilyen téren. El tudom fogadni a másféle irányultságot, de kapcsolatot kizárólag heteró partnerrel tudok létesíteni. Számomra nem férfias egy biszex férfi, különösen ha arra gondolok, hogy előttem férfival volt. Mindig arra gondolnék hogy oké, szeret, velem van, de nem tudok neki mindent megadni amire vágyik, mert ahhoz nőnek és férfinak kellene lennem egyszerre. Nekem ez nem fér bele.
2019. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8, a legtöbb ember ember toleráns ebben, úgy általában.

Saját párnak viszont én se keresnék bi-t.

Sorry.

2019. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!