Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilvivirag kérdése:

Tudtok olyan ismerkedési online felületeket, ahol kulturált körülmények között lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem a mocskos szex részére tér ki a többség, hanem komoly kapcsolatra vágynak? Én biszex vagyok, erre már évek óta rájöttem, csak jó barátnőm aki tetszett, teljesen hetero. Jó volna valakivel romantikázni, sétálgatni. Aki nőből van, meg lehet beszélni vele a problémákat, akivel egy hullámhosszon vagyok. Van barátom, de vagyok egy lány barátnőre is :) (: előre is köszönöm! ;*

2019. febr. 12. 11:07
 1/4 peca1000 ***** válasza:
Elittárs, Randivonal
2019. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 peca1000 ***** válasza:
Fizetősek, de főleg ezért a hülyék zöme elkerüli.
2019. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A körülmények kulturáltak, az emberek vegyesek. Mindenhol.
2019. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is azt tapasztaltam, hogy az ingyenes társkeresők el vannak árasztva szórakozni vágyó idiótákkal. Fizetős oldalak valamennyi kiszűrik ezt. Persze hülyék mindenhol vannak, de sokkal kisebb arányban találkoztam ilyenekkel. Aki, már pénzt áldoz az ismerkedésre általában komolyan is gondolja.
2019. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!