Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora verseny küzdelem lehet a jó pasik iránt?

Figyelt kérdés

Ha abból indulok ki hogy nem csak az átlagos de a ducibb nők is magas sportos helyes pasit akarnak akkor szerintem hatalmas lehet a küzdelem..

Ugyanis engem is és rengeteg férfit is sorba utasítják vissza a nők a nem olyan kövér duci nők is. Most feltétlenül külsőre gondolok hanem tudom sokszor a belső sem jó..

Így valahol értem ezt a minden pasi csak azt akarja dolgot... Persze hiszen azok a férfiak akik kell a nőknek az 100 másik nőnek is kell így valahol érthető hogy féltik a függetlenségüket.

Persze tisztelet a kivétel sok jó helyes magas sportos határozott férfi van kapcsolatban vagy jó házasságban


2019. nov. 21. 07:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Most NEM feltétlenül külsőre gondolok hanem tudom sokszor a belső sem jó..
2019. nov. 21. 07:08
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem csak az idióta gondolkodású nők versengenek pasikért.
2019. nov. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem igazán elégszenek meg ma az átlaggal. Inkább maradnak a nők egyedül, akár hónapokig, évekig, mint sem olyannal jöjjenek össze, akik nem tetszenek nekik.


HABÁR: Szerintem a vonzalomhoz illene ismerni a másikat, ha más nem haverilag/barátilag eljárkálgatni ide-oda a másikkal, magyarán érdemi idő lenne töltve a másikkal, szerintem igen is olyannal is jól érezhetnék magukat, akik elsőre nem az esetük. De ez ma már el van felejtve.

Ha külsőre szar vagy, ha elsőre nem jössz be, húzd le magad a wc-n.

2019. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanakora mint a jó csajokert, hiszen a ronda, alacsony, csóró férfiak is 20 éves modellekre hajtanak.
2019. nov. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%
Rohadtul nem hajtok top modell lányokra. Ugyan úgy rá nézek kevésbé szép, aranyos, cuki dundi lányokra is, nekem nincs bajom velük. De még ők is fullos, top modell pasikat akarnak kb. Vagy legalább is nézzen ki jól.
2019. nov. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Én most "kerülök vissza a piacra" egy öt éves kapcsolat után. Én nem fogok versenyezni senkivel és a nők többsége (legalábbis akit ismerek) se versenynek fogja fel. Ha jön olyan fiú akivel kölcsönösen meglátjuk egymásban a társat lesz párom. Nem állok oda 3.nak puncsolni csak mert a pasi jól néz ki így nincs is kivel versenyeznem. Annak sose láttam értelmét hogy pitizzek valakinél aki nem foglalkozik velem azért hogy "kiérdemeljem" a figyelmét. A figyelmet vagy eleve megkapom mert megfogtam a fiút valamivel akár baráti jelleggel akár mint nő vagy köszönöm nem kérem. Márpedig egy olyan fiúknál akinek én mint nő és mint ember megtetszek anélkül hogy ebből haszna legyen ott eleve befutó vagyok nem kell ringbe szállni érte. Ezért is nem foglalkozom a direkt párkereséssel.

"Ha külsőre szar vagy, ha elsőre nem jössz be, húzd le magad a wc-n" Erre is reagálnék. Ha a külsejével a fiúnak nem vagyok elégedett sőt zavar (ugyan így ha a jellemhibái zavarnak) mindig meg fogom látni ki jobb és ott lesz a bárcsak xy is ilyen lenne érzés. Tapasztalatból mondom. Úgy meg mi értelme együtt lenni? Nem tökéleteset keresek de olyat aki a számomra elfogadható, vonzó de minimum semleges külsőre akinek a jellem hibái kompatibilisek az én jellememmel.

Soha nem értettem igazán a fiúk mit is várnak attól hogy mélyebben megismerjük őket? Persze bele szerethetnek a nők a jellemedbe és néha még az is megesik hogy ettől "megszépülsz" nem ritka dolog. De vajon ez meddig tart? Hányszor hangzik el gondolatban vagy a barátnők között hogy hát igen Pisti rendes gyerek de igazán lehetne szebb...

Hogy vissza térjek kicsit a ki a jó pasi részhez, nem kell feltétlenül jó pasi de olyan kell aki nem taszít, mert ha meg van az az alap hogy Pisti olyan átlagos onnan bizony nagyon jól működik a "megszépülés" nagyon kevés az a nő aki eldobna egy jól működő kapcsolatot egy erős érzelmi kötődést azért mert Józsi szebb amennyiben Pistivel sincs nagy Kánya. Viszont ha Pisti "szar" külsőre az adott lány véleménye szerint ott szerintem mindig rezegni fog a léc akármilyen jó is Pisti jelleme. Ezért nem kezdünk bele ilyen kapcsolatba. Fiatalon szerintem szinte minden lány bele esik ebbe a hibába és tanul belőle.

2019. nov. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
#6 de ha a férfivel az ember csak barátkozik először, akkor az "barátzóna" meg őt "hitegették". Egyébként egyetértek azzal, hogy a vonzalom kialakulhat az együtt eltöltött (baráti) idő során, nekem is így alakult ki a jelenlegi párkapcsolatom. Szerintem a direkt párkeresés a türelmetlen, vagy kétségbeesett emberek módszere.
2019. nov. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#3 és nem 6,elnéztem.
2019. nov. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Az a baj, hogy akkor ilyen alapon én lehúzhatom magam a wc-n. 10 év alatt 2000 nőnél próbálkoztam volna, neten, élőben nem tudok ismerkedni, semennyire.

Mindig azt kaptam, hogy csúnya vagyok, nem nézek ki jól.

Ilyen helyzetbe, ha ennyire nem vagyok senki esete, akkor tényleg hogy találjak párt? Nekem is szükségem lenne arra, hogy szerethessek, szeressenek. De mivel egy nem helyes pasi vagyok, csak álmodozhatok erről ami nem lesz soha sem. 31 vagyok. Eddig semmi, ezután se lesz már semmim.

2019. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%

Küzdjön értük a vak ló.🐴

19L

2019. nov. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!