Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol van elveszve a 30-as női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van elveszve a 30-as női szingli korosztály? Nem a 18-20 évesek jönnek be mindenkinek.

Figyelt kérdés
En szívesebben talalnék párt ebből a korosztályból,de teljesen el vannak veszve a munkában...

2019. nov. 21. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt beláthatod, hogy a 30-as korosztályba az emberek 90%-a önálló, önfenntartó. Vannak kötelezettségeik, amik nélkül minden borulna. És bizony sokaknak nem akörül forog az élete, hogy a szabadidejét kényszeres párkeresgéléssel töltse vagy időt fordítson olyan emberekkel ismerkedésre, akik még nem garantálnak semmit.


Én még húszas vagyok, de már most el kell látnom magam, dolgozom, mert fizetek mindent és dolgozom, mert gyakornok korom óta nincs megállás. Az embernek fiatalon kell felhúznia a karrierjét és megpörgetni a szekeret, hogy a családos és nyugdíjas évekre legyen kit kapargatnia. Most van erőnk hozzá, most még úgymond van időnk arra, hogy minél magasabbra kerüljünk. Ez nem karrierizmus, csak felelősségteljes jövő és családtervezés. Szerintem ebbe tökéletesen belefér egy kapcsolat, hiszen valószínűleg a másiknak is 8 óra a munkaidő, este meg úgyis találkozunk. Ami nehéz, a párkeresés... Én személy szerint nagyon sajnálom az időt arra nem érdemes emberekkel szórakozni meg eljárkálni ismerkedni, mikor végre hazaérhetek. Így marad a baráti körön keresztül ismerkedés és az online világ. Aztán hosszas beszélgetés után ha úgy tűnik, jó is kisülhet a dologból, akkor szerveztem találkát, nem pedig spontán idegenekkel találkozgattam.

2019. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
30-as vagyok, nem ismerkedem huszonévesekkel, bocsi. :-)
2019. nov. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

35 vagyok, nem ismerkedem az aktuális életkoromnál fiatalabbal.

40-45 közötzt ok, és tudok kort becsülni elég jól.

Nem akarok gyereket és nem is akorom másét!

2019. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

2-es honnan veszed, hogy a kérdező is 20on éves? :D

31/F

2019. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Régen elmúltam 20 . Ezzel azt akartam mondani hogy nem minden érett férfi a fiatal lányokat szereti.
2019. nov. 21. 15:06
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, de ezt eddig is tudtuk. Nem kell vigasztalni :)
2019. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, a 30-as korosztalyban kevesebb mar a szingli, mindenki gyorsan keres valakit maga melle. Nekem is az osszes baratnom foglalt mar, sokan hazasok is. Kevesebbet jarok szorakozni, mint huszonévesen, mert sokan mar családosok, igy nehezebb is ismerkedni. Szerintem kb. csak az online ismerkedes porog ebben a korosztalyban.

32N

2019. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt olvastàk, hogy lejárt a szavatosságuk, és elbújtak meghalni egy kő alá.
2019. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
29%
Vagy már meghazasodtak, vagy a macskájukkal élve borozgatnak, mert már nem vonzódnak hozzájuk azok a férfiak, akik korábban igen, de nekik azok a férfiak kellenek.
2019. nov. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Ha annyira nagyon sok, szinte minden nő foglalt lenne a 30-as korosztályból, akkor nem lenne annyira nagyon sok egyedülálló 30-as férfi....


szóval... :)

2019. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!