Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért regisztrál olyan férfi/n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért regisztrál olyan férfi/nő társkereső oldalra, akinek igazából nincs is ideje találkozni? Mi értelme van olyan nő/férfi idejét "online" rabolni, aki valóban "élő" TÁRSAT keres?

Figyelt kérdés

2019. szept. 15. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ideje mindenkinek van valamikor, ez csak az egyik legáltalánosabb kifogás, amit mondani lehet. Ha valaki azt mondja, nincs ideje, akkor nem érdekled, és kész.
2019. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Vannak otthon unalmas percei, órái és nem érdekli, hogy csak húzza a másikat.

Én az ilyentől hamar elköszönök, mert én is élő társat keresek.

2019. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: mennyi idő után jössz rá, hogy másik fél csak szórakozik? Hámy nap esélyt adsz? Nekem túl sokszor mentek el hetek, mire rájöttem, hogy személyes találkozó nem lesz bizonyos illetőkkel.
2019. szept. 15. 15:56
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Arra nincs ideje, aki nem potenciális jelölt.
2019. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
2-es vagyok: ha napi szintű a beszélgetés, akkor egy hét - 10 nap untig elég, hogy kiderüljön, hogy még elméleti síkon sincs meg a találkozó esélye. Ha nem tudunk beszélni minden nap, mert elfoglaltak vagyunk, akkor kb. az egy hónap a teje, hogy azt mondjam, ha eddig nem méltatott személyes találkozóra, akkor hagyjuk egymást.
2019. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Ez egy igen igen jó kérdés és férfiként engem is érdekelne a magyarázat. Valamint az, hogy ha két felnőtt ember elkezd beszélgetni, majd eljutnak egy képcseréig, akkor miért nem lehet kerek perec megmondani a másiknak, ha nem jön be, nem az esete a külseje alapján? Ehelyett vagy szó és hang nélkül eltűnik az illető, vagy jó esetben valami nagyon béna szöveggel lezárja a beszélgetést.

48+Ffi

2019. szept. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek lehetnek zsúfoltabb időszakai, meg olyan is van, hogy valakivel nincs szinkronban az időbeosztásod, van, aki mondjuk csak hétvégén ér rá, mert a hétköznapjai annyira be vannak táblázva. Akinek soha nincs ideje semmire, az meg lehet, hogy nem is az, akinek kiadja magát, és nem akar lebukni.
2019. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Nálam kb. 10 nap az, amikor azt gondolom, hogy akkor tovább ne halasszuk. Ha valaki még akkor sem tud egy előre egyeztetett időpontot leszervezni velem, akkor annak 3 magyarázata van:

Annyira elfoglalt, hogy nem férsz bele az életébe (akkor minek regisztrált?)

Nem vagyok neki eléggé szimpatikus/vár a jobbra, de kitölti velem az űrt

Hazudott valamivel kapcsolatban, és ezért nem akar találkozni (a legdurvább ilyen az volt, mikor 3 nap intenzív telefonálgatás után éreztem, hogy nincs minden rendben, és megírtam neki. Visszaírt, hogy "semmi baj, úgyis Münchenben dolgozom :O).

2019. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pl én munkából lazább időben fentvagyok de persze el nem mehetek onna. Talira
2019. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Barnabas333 ***** válasza:
24%
Rengeteg nő csak önigazolásnak megy fel és nem is akar találkozni. Én amikor titkos szeretőt keresek azt is oda írom és nem szívatok senkit. 42F
2019. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!