Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tetszenek a korombéli nők?

Figyelt kérdés
42 éves férfi vagyok, 36-nak nézek ki, és 30-nek érzem magam lelkileg, fizikailag. NEM vagyok pedofil, de a fiatal 25-30-as csajok tetszenek. A korombéli nők legtöbbje úgy néz ki, mintha a saját Édesanyám lenne. Nagy tisztelet a kevés kivételnek! Észre sem veszem, de a társkeresőkön úgy tekerem el a 40 körüli nőket, hogy meg sem nézem, mert úgyis öreg hozzám. A fiatal csajoknak meg az apjuk lehetnék majdnem. Nincs kapuzárási pánikom, amíg valaki ezzel jönne. Szóval nem füttyögök a cabrióból, nem járok diszkóba. Tehát nem vagyok perverz, vagy ilyesmi, csak nem kell elvált Bözsike 2 gyerekkel. A fiatalnak én nem kellek, de egyedül sem akarok maradni. Sakk-matt.

2019. nov. 22. 09:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Az csak egy dolog hogy harmincnak érzed magad de nem annyinak nézel ki és az sem igaz hogy minden korodbeli nő elvált bözsike két gyerekkel. Amúgy meg nem ördögtől való ha ennyi èves korára kèt gyereke van. Neked hogyhogy nincs❓
2019. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Isten hozott a klubban,vagyunk még igy páran-)
2019. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sakk-matt helyzet valóban. DE: én pl negyvenes nő vagyok, és veszem a nagy tiszteletedet mert nem nézek ki - még ismeretlenül is kijelentem- édesanyád korúnak.

Sőt, szerintem nagyon sokan nem nézünk ki úgy.

Az,hogy ebben a korban már van gyerek már más kérdés, ez jogos elvárás ha nem szeretnél gyerekes nővel ismerkedni.


Hiába nézel ki 36-nak (miért nem 35-nek?), hiába érzed magad lelkileg, fizikailag 30-nak, akkor is 42 vagy.


Nekem is tetszenek a fiatal pasik, fiatalos vagyok, de a párom szintén negyvenes, mert helyén van az eszem és tudom,hogy egy huszonéves pasival tartós kapcsolatot nem tudok kialakítani, bármennyire egy hullámhosszon lennénk.

2019. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

"30-nek érzem magam lelkileg, fizikailag"

Éretlen vagy a korodbeli nőkhöz, és ezt ők is tudják. Nem mellesleg köztük is akad olyan aki letagadhatna annyi évet mint te magad.

"nem kell elvált Bözsike 2 gyerekkel"

Jogod van olyan nőt választani aki gyermektelen, azonban ebben a tagadásodban is benne van nem kevés általánosítás. VANNAK negyvenes nők akik gyermektelenek, vagy azért mert tudatis volt, vagy azért mert nem lehetne nekik, vagy mert nem találtak megfelelő apának való matériát.

Én tisztelem az érettebb hölgyeket.

27F

2019. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem 30-35 kozott keresgelsz?
2019. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Vagy olyanná válsz, ami az a szint, amkre te vágysz, vagy elfogadod, ami az aktuális kategóriában juthat neked. Megfiatalodni nem tudsz, de normálisan, fiatalosabban kinézni talán igen. És ennek megfelelően kezdeményezni is.


Az ember nem kor alapján választ, hanem az alapján, hogy kivel jön ki jól és kihez vonzódik. Ezt a kört általában a korban közelebbiek nyerik, kivéve, ha tudsz alkalmazkodni egy másik generáció "szabályaihoz"

2019. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sakk-matt. Elfogadod, hogy nagy eséllyel életed hátralévő részében egyedül leszel, és erre berendezkedsz.
2019. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes lenne jobban körülnézned a saját korosztályodban is. Igenis vannak nagyszerű nők 40 fölött is.

23/f

2019. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#1


Ja, ha csak ez dönt, hogy mennyinek tartanak, mennyinek nézel ki, akkor én 23 vagyok :) Mindenki annyinak tart 28 helyett.


De én ennek örülök :)



#Kérdező


Vannak nagyon szép harmincas, sőt negyvenes nők is. Sajnos sokuk nem a "hamvadó cigarettavég" és "Mr.Alkohol" miatt, mert ezek nagyon gyorsan amortizálják az embert (mindkét nem). Te is kinézhetsz 36-nak, ha sosem cigiztél és sosem ittál - illetve nem végeztél olyan munkát amit egész nap napon vagy szélben kellett csinálni.

2019. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

" negyvenes nők akik gyermektelenek"


Ebből csak az az alfogadható, akinél tudatos volt. Akinek nem lehetett az mindig ezen fog lamentálni (szemszögéből érthető módon) aki meg nem talált "matériát" az még igyekszik, mert kora negyvenesként még lehet szülni, és igyekszik, nehogy kicsússzon az időből. Az meg gond, még nagyobb gond, mintha már lenne gyereke.

2019. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!