Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok mit szólnatok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit szólnatok ha egy pasi így ismerkedne?

Figyelt kérdés

Ha meglát titeket az utcan a szivéhez kap és úgy tesz mintha megfájdulna a sive a szepsegetektöl. Aztán azt nyögné halkan, hogy

- Hölgyem, szépsége mindha nyíl volna sziven talált!


2019. nov. 23. 13:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Egy plázába akartam egyszer besétálni, a földet néztem, eléggé a gondolataimba voltam merülve,amikor egy oszlophoz értem, és a rajta támaszkodó fiú hirtelen elém állt, és motyogott valamit. Úgy megijedtem, hogy felsikítottam, és hátra ugrottam. Mindenki minket nézett, szegény fiú meg csak magyarázkodott. Aztán röhögünk egyet.

Lehet, hogy erre is hasonlóan reagálnék.

2019. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%
Na ennyit az utcai leszólításokról. A másik topickban meg azon rinyáltok, milyen gyávák a mai férfiak, hogy nem merik le szólítani a lányokat az utcán.
2019. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom, nem ugyanazok rinyálnak ott, mint akik ide írnak, kedves utolsó. Azért marha bonyolult ám.
2019. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
gondolom nem ilyen módon gondolták a leszólítást
2019. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem zárkózom el az utcai leszólításról, DE NE ÍGY! Ennél még az is jobb, ha egy hülye ürüggyel jön oda valaki, megkérdezni, mennyi az idő vagy útbaigazítást kér...
2019. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában unaloműzésként youtube-on szoktam nézegetni amcsi prankvideókat, ott szoktak minél kínosabb, égőbb szövegekkel csajokat felszedni. Az a vicc, hogy néha még be is jön nekik. :DD

Ha egy ilyen kínos szitu után elröhögnéd magad és mondanád neki, hogy csak poén volt, akár be is jöhet, de szerintem a 90%-uk inkább elszalad/mentőt hív, ha ilyennel próbálkozol. :D

2019. nov. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
17%
15/16 A gyere cica b...ni az jobb...
2019. nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal tudnám, hogy nem az esetem...

Azért vannak fokozatok ebben az utcai ismerkedésben, de eddig nekem a "bocs, hogy megszólítalak, de..." volt eddig az, amivel többször is beszélgetésbe elegyedtem az utcán ismeretlenekkel. A mesterkélt próbálkozásokkal nem tudok mit kezdeni. Egyszer volt egy bizarr esetem, egy buszon ültem és leült mellém egy hosszú kabátos fiatal srác és egyszer csak azt nézem, hogy a gyerek tol engem egyre jobban a busz falához. Tizenéves voltam, nulla tapasztalat, nem tudtam eldönteni, hogy most ez valami véletlen vagy szándékos? Aztán már konkrétan összepréselt, amikor hangosan felnevettem és értetlenkedve néztem rá. Erre gyorsan kihúzódott szélre és megsértődött, hogy hát "csak tetszettél nekem"... Azóta sem találtam rá arra, hogy vajon ezt ő hogyan tervezte, hogy odaprésel a falhoz és aztán??? Mit várt, hogy ez hogyan fog folytatódni, hogy majd én véletlenül a karjába omlok ismeretlenül? Vagy szólok neki, hogy ne nyírjon ki azért és így egy kellemes beszélgetésbe elegyedünk? :D Meg volt egy olyan, hogy egy fickó leült mellém és 30 centiről 10 megállón keresztül meredten bámulta az arcomat. Azért eléggé furcsa, hogy mi van ezeknek az embereknek a fejében, hogy nem jut eszükbe egy normál megszólítás?

2019. nov. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!