Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még megértő, toleráns...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még megértő, toleráns, sok empátiával rendelkező nők, vagy ilyesmit már ne várjak senkitől?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly.

Utoljára 8 évvel ezelőtt találkoztam olyan nővel, akiben ezek megvoltak.


És több férfi ismerősöm is hiányolja ezeket a nőkből. Én a környezetemben azt látom, hogy a férfi ismerőseim sokkal érzelmesebbek, mint a nő ismerőseim.


2019. nov. 23. 18:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Igen léteznek. Mind a két nem között.
2019. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Csak ki is kell ezt erdemelni.
2019. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
7%
Nem léteznek ilyen nők. A saját világunkban élnek, nincsenek tekintettel senkire.
2019. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#2

Pl mivel lehet "kiérdemelni"?

Legtöbb nőnek már az alaptermészete sem ilyen.

Én még egy kvázi idegennel is kedves, megértő és toleráns vagyok. Pont fordítva, mint ahogy mondod, én mindaddig ilyen vagyok, amíg valaki arra nem ad okot, hogy ne legyek vele megértő...

2019. nov. 23. 19:10
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
100-ból 1 és a 95%-uk már 22 éves korban foglalt. Tehát 2000-ből 1 ilyen nő van, aki emellett egyedülálló is, a 20%-uk néz ki jól, így 10000-ből egy olyan nő van, akiben mindezek a tulajdonságok megvannak. Nem egyszerű az élet.
2019. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
Én ilyen vagyok, aztán vissza már semmi nem jön ebből. Meguntam hogy mindig mindenkit én toleráljak, figyelmeskedjek. Sajnos pasiban is ritka az ilyen.
2019. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%

"Legtöbb nőnek már az alaptermészete sem ilyen.


Én még egy kvázi idegennel is kedves, megértő és toleráns vagyok."


Most bizonyítottad be ennek az ellenkezőjét. Se kedves nem vagy, se toleráns, se megértő, csak fennsőbbrendű akarsz lenni a nőkkel szemben. A kedves, megértő, toleráns embereknek ilyen durva általánosítások nem jönnek ki a száján.

2019. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
13%
Vannak a korosabb nők közt.A mai nők,pfff.
2019. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Én mindig ilyen voltam, meg is jártam vele párszor. A férfiak ugyanis csak mutatóban meg szóban ilyenek, a valóságban nem. Tisztelet a kivételnek. Kifelé most is mosolygós vagyok és kedves, segítőkész, toleráns is vagyok....de nem bízok már a férfiakban ezen a téren, és kevésbé vagyok velük kompromisszumkész.
2019. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9

"Kifelé most is"


Szóval te is csak mutatóban vagy az, mint az általad említett férfiak.

2019. nov. 23. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!