Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetértesz? "Amikor a fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetértesz? "Amikor a fiatal férfiaknak a lehető legnagyobb szükségük volna egy megértő, támogató társra (20-25 év), többségük a társadalmi ranglétrán a perifériára szorul, mert a nők vannak abszolút válogató pozícióban. ""

Figyelt kérdés

egy netes cikkben szerepel szerintem mélyen igaz!


[link]



2017. dec. 25. 15:40
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
94%

Sokkal inkább azt vettem észre, hogy ezek a férfiak, akiknek állítólag szükségük lenne egy megértő, elfogadó társra, olyan szavakkal érvelve hajtják el azt a bizonyos társat, mint "élni akarok" vagy "nem szeretnék semmi komolyat még"...


Ezzel a korosztállyal ismerkedem és többségben vannak azok, akik egyáltalán nem érdekeltek a komoly kapcsolat, vagy legalábbis egy barátnő témában. :/ Hogy szükségük lenne-e rá, azt nem tudom, nem értek ehhez.

2017. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy az első válaszoló is írja.
2017. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
90%
A nő nem egy kiegészítő, ami a lelkecskédet nyugtatja. Fel kéne nőni.
2017. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

Amit én tapasztaltam, hogy kb. az összes csaj, akinek huszonévesen udvarotlam, náluk jóval idősebb pasival jöttek össze, akik (koruknál fogva) már "befutottak".

Én viszont a 30-as éveim közepe felé már nem akarok 20-as lánykákkal kezdeni, nem mintha ők nagyon érdeklődnének...

2017. dec. 25. 15:48
 5/55 A kérdező kommentje:
hármas... neked is.
2017. dec. 25. 15:49
 6/55 anonim ***** válasza:
92%

Ez az oldal nem arról híres, hogy olyan férfiak írnak cikkeket, akik sikeresek a nőknek és képesek kiegyensúlyozott, tartós kapcsolatot kialakítani. Ez a véleményem az idézetről...

Próbáltál már olyanoktól tanácsot kérni, akik átlagos férfiak, mégis normális párkapcsolatban élnek?

2017. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
hatos, köszi, nem is tanács kell, hanem hogy mennyi igazság van a fenti idézetben pl. a te tapasztalataid fényében. Az enyémek alátámasztják, ezt tárgyilagosan ki tudom jelenteni.
2017. dec. 25. 16:01
 8/55 anonim ***** válasza:
80%

Személy szerint nem azért vonzóak az idősebb (nem sokkal, csak mondjuk 8-10 évvel) férfiak, mert "befutottak", hanem mert biztonságban érzem magam mellettük többnyire. Náluk jobban el tudom dönteni, hogy érdemes-e velük foglalkozni, vagy sem, lehet-e velük tervezni, vagy sem. Nem az anyagiak miatt.:)


Egyszerűen csak azért, mert aki 30 évesen is azt mondja, hogy "hát majd valamikor megházasodom", az nagy valószínűséggel nem fog. Ellenben már sokan keresnek hosszú távra párt. Nekem mindig is nagy vágyam volt fiatal menyasszonynak lenni, 25-27 éves korom körül házasodni. Semmilyen vagyoni megfontolásból, van nekem pénzem és lesz is, amennyi kell, komoly szakmával. Egyszerűen csak nem akarok 40 évesen szülni és élettársi kapcsolatban vacakolni. Ezért érdekesebb számomra az a korosztály. Nem csak és kizárólag, hiszen 20-30 közöttiekkel szoktam randizgatni, de több reményt fűzök hozzájuk. Sajnos nem sok hozzám hasonló fiatal van, aki ennyi idősen szívesen elköteleződne és élne valakivel közös életet numerák és hasonlók helyett..

2017. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
25%

Attól, hogy valakit elutasított egy ilyen korú srác, még nem jelenti azt, hogy nem lenne szüksége barátnőre. Csak éppen nem arra akit elutasított vagy nem akármelyik nőre van szüksége.

Persze van akinek nincs szüksége, mert csak dugogat vagy tényleg nem akar épp barátnőt.

2017. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
5%
Alapvetően igaz a dolog,mert minden esetben a nő választ ,a férfi csak probálkozhat . Fiatal korban meg egy számít a nőknek: minnél több menő ,rajkodó ,igazi bunkó üvöltő kihaénnem majommal lefeküdni. Késöbb nyugszanak csak le mikor már túl is vannak egy katasztrófális házasságon meg egy két gyereken. Akkor észreveszik jobb hijján a normálisabb férfiakat is.
2017. dec. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!