Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tud megszeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud megszeretni egy lány sem egy ilyen fiút?

Figyelt kérdés

Minden lány azt mondja hogy olyan fiút akar magának aki szereti őt, akiben megbízhat, aki őszinte vele, és normális kapcsolatot szeretne. Ennek ellenére a legtöbb ilyen fiúra rá sem néznek.

Mostanában volt egy lány akivel ismerkedtem, és végre azt éreztem hogy megszeretett úgy ahogy vagyok, és tetszik neki az hogy nyugodtabb típus vagyok. Erre eltűnt, nem ír vissza. Pedig volt több közös programunk is, szóval valamennyire már megszerettük egymást.


2019. nov. 23. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta nem írt ?
2019. nov. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Várj. Az is fontos, hogy türelmes legyen.
2019. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerető megbizható őszinte srac melle kell a jóképű izmos sportos és sikeres okos vicces jelzők is... na meg bátor jelző is.... mármint ha baratnot akarsz akkor hiába vagy belül csupa jó ha ugy nézel ki mint a mosott $Z@R
2019. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ronda vagy, tseszheted a megbízhatóságod.
2019. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem erre csak olyanok panaszkodnak, akik a negatív tulajdonságaikat elfelejtik. Hogy rohad a foga, hogy arrogáns, lekezelő, büdös, agresszív, rosszindulatú, lusta, szerencsejátékfüggő, 6 doboz sör a napi adag, pletykás, zsíros vagy pattanásos a bőre, hogy olyan a teste, mint egy jóllakott ovisnak, élete végéig az anyukájával akar élni, a panelban rohad minden nap, pofátlanul nyomul vagy rá sem mer egy nőre nézni...
2019. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert a lányoknak csak az számít, hogy iphoneod legyen meg sok instakövetőd.
2019. nov. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!