Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha zárkózott vagyok akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zárkózott vagyok akkor engem sosem fog megszeretni egy lány sem?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátnőm. Pedig már 23 éves vagyok.
2019. jún. 18. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha az adott lánynak lesz türelme hozzád akkor miért ne.

L

2019. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten kell, hogy nyiss a külvilág felé, mert az emberek egy idő után elvesztik az érdeklődésüket a másik iránt, ha az nem viszonozza a közeledést.
2019. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van számottevő érdeklődési köröd, kérdező?
2019. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én párom se egy szószátyár, nehezen oszt meg magáról dolgokat. Sokáig azt hittem hogy nem szeret engem annyira mint én őt és ez miatt van. De hamar rájöttem hogy ő egyszerűen csak ilyen, máshogy mutatja ki ha ragaszkodik valakihez. Viszont ha egyszer megszeret akkor nagyon tud szeretni. Ezért a világért nem cserélném le a párom senkire. :) De meg fog szeretni ne aggódj. :)) 21/L
2019. jún. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehezebb, de ha találsz egy hozzád hasonlót, akkor lehet... Ideálisabb is az neked, mint valami bulikirálynő.


Illetve B lehetőség, hogy olyat találsz aki nyitottabb, de jó hatással van rád, kimozdít, te őt pedig lenyugtatod, de ehhez érettebb személyiségek szükségeltetnek.

2019. jún. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Ha itt sírsz, akkor sem! Verd tovább egyedül ahogyan már 11 éve teszed...
2019. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
INNEN nem fogsz becsajozni, abban biztos lehetsz, hiába írod ki egyik kérdést a másik után. Szánalomszex még 60-70 évvel ezelőtt is csak elszórtan létezett, mára pedig teljesen megszűnt, úgyhogy erre apellálhatsz, ahogy tetszik, csak éppen működni nem fog.
2019. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!