Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt még 40 körüli, egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még 40 körüli, egyedülálló, gyermektelen nő? Ha igen, hogyan viselitek ezt a helyzetet és mit tesztek annak érdekében, hogy mindez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most sajnos nagyon elgyengültem és szeretnélek titeket megkérdezni a fentiekről. Mert már nem látom a kiutat. Nagyon szerettem volna találni egy olyan férfit, aki valóban szeret és gyermeket is szerettem volna, de most már… úgy érzem, késő. Hatalmas csalódások voltak csupán. Úgy érzem, elvesztettem a hitemet. Hogyan viselitek ezt a roppant nehéz, magányos és fájdalmas helyzetet és mit tesztek annak érdekében, hogy kikerüljetek belőle? Nagyon köszönöm előre is!

2019. nov. 23. 21:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

En 42 vagyok, egyedulallo es gyerek nelkul.

En veled ellentetben sose akartam gyereket, meg gyerekkent se babaztam. Mindig azt gondoltam, hogyha nagyon beindul ez az anyai oszton, akkor majd orokbe fogadok egy gyereket. Vagy "csak" neveloszulo leszek.


Lehet, hogy nem artana ezeknek utana nezned.


En nem teszek semmit, mert meg mindig boldogabb vagyok gyerek nelkul.

2019. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Én 41 vagyok, szintén egyedülálló. Gyereket nem akartam soha, de pasit az igen. Sajnos én már feladtam, hogy valaha is lesz, mivel szép sem vagyok, és fiatal sem. 41 éves, nem szép nő a kutyának sem kell. Nagyon rosszul viselem, értelmetlennek érzem az életemet.
2019. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Jó de megvan hozzá az egziztenciád? Egészség, lakóhely, munka, társaság, baráti kör? Mert ha ezek megvannak akkor simán lehet. Közvetlen környezetemben most 3 negyvenesnek van új kapcsolata babával. Ha nincsenek még meg a feltételek, akkor ezeken próbálj javítani, közben majd megismerkedsz valakivel. Ugyanis ezek is kellenek a gyerekneveléshez, nem tudsz csak a párodra hagyatkozni valószínűleg. Akkor vállalj ha egyedül is fel tudnád nevelni.
2019. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

36 éves vagyok. már 16 évesen arra vágytam, hogy x éven belül babázzak. Nem jött össze, az első kapcsolatom is a 20-as éveim derekán volt.

Már 30 évesen is az örökbefogadáson vagy a mesterséges megtermékenyítésen gondolkoztam, most meg pláne.

-Örökbefogadás hátrányai: Egyedülállóknak olyan gyereket adnak csak, aki senkinek nem kell (cigány, fogyatékos vagy mindkettő). Nem csecsemőkorúak, hanem már 2-3 évesek. Ha természetileg rendben is lesz minden vele, akkor is sokkal többe kerülhet a nehézségei miatt, mint egy normál gyerek. Tehát egyedül kell megteremtened a gyerek és a te feltételeid, és számolni kell egyéb költségekkel. Nem elég, hogy szívsz azzal, hogy nincs segítséged és nem lehet gyereked, egyedülállóként még be kell vállalnod ezt is. Egy egészséges gyerek felnevelése sem két fillér...

-Mesterséges megtermékenyítés: Sokba kerül, és ki tudja, a végén mekkora költségek lesznek majd, mert ki tudja, hányadik beültetés kell. Ráadásul úgy tudom, jelenleg csak külföldi lehet a spermadonor.

Nem jó kilátások... El vagyok keseredve.

2019. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
#2: A környezetemben az elmúlt 2-3 évben egy rakat 40, sőt 50 feletti nő házasodott maguknál 2-3 évvel idősebb, normális férfivel. És volt közöttük több nem túl előnyös külsejű nő is. Okés, a férjek sem egy szépségek, de legalább tanult, értelmes, megfelelő háttérrel rendelkező, megbízható emberek.
2019. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Ki az a nagy nulla aki személyazonosságot találgat a gyakorin?

Kérdező, sokan vannak a te helyzetedben, munkatársnőm is így volt és most nemrég szült. Sok nővel beszélgettem régebben és sokan vannak/voltak ebben a helyzetben a baráti társaságunkból. A párom is akkor szülte a közös gyerekünket amikor néhány ember szerint elvileg nem ideális, mégis teljesen egészséges. Jól kell párt választanod mert sok férfi akar gyereket. De néhánynak nem úgy alakult az élete ahogy elképzelte és eddig nem volt olyan helyzetben.

2019. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy szerinted nem vagy szép, még nem jelenti, hogy igazad is van a külsődet illetően. Láttam én már néhány számomra igencsak előnytelen külsővel rendelkező nőt, akinek bizony volt férje, gyerekei...

Úgy hogy a párkapcsolatot ne add fel. Van rá esélyed. ;)

2019. nov. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
"#2: A környezetemben az elmúlt 2-3 évben egy rakat 40, sőt 50 feletti nő házasodott " Más bolygón élünk. én nem rövid életemben 1 esetről tudok, hogy negyvenes nőt feleségül vett vlaki. ( Aki mellesleg rá is baxott, mivel a nő eladatta vele a házát, hogy köröset vegyenek, amibe ő kb. 10%-ot tett, a férfit utánna 3 perccel kibaxta )
2019. nov. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

"az elmúlt 2-3 évben egy rakat 40, sőt 50 feletti nő házasodott "

A statisztika szerint: [link]


1000 negyvenes - ötvenes egyedülálló nőből évente feleségül vesznek nyolcat. Azaz átlagosan 60 évet kell várnia hogy elkeljen

2019. nov. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Elszámoltam 120 év alatt kelnek el átlagosan
2019. nov. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!