Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló kisgyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló kisgyerekes anyukák miért mindig gyermektelen férfiakat akarnak maguknak?

Figyelt kérdés

Mért nem jó nekik az olyan férfi, aki szintén egyedül neveli a gyerekét vagy akivel ugyan nem él gyerek, de van gyereke, aki az exével él...

Így zsák a foltját típusú kapcsolat lenne, megértenék egymást, hasonló szituk, hasonló felfogás....


De mégis az látszik, hogy csak azért is független, gyermektelen pasi kell nekik.

Aztán ki vannak akadva, ha a pasinál vagy annak családjánál eleve mínusszal indítanak a pereputty miatt...

Ki vannak akadva, ha nem kellő mértékben abajgatja az újdonsült a gyereküket... Egy csomó mindenen ki vannak akadva, egy csomó mindent elvárnak, tökéletest akarnak, de maguk nem azok...

Miért?

Miért nem érik be hozzájuk hasonlóval?



2016. máj. 25. 15:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted úgy válogatnak, hogy ne legyen gyerek?
2016. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Ezek állatias ösztönök. Nem tudsz vele mit kezdeni. Egy nőstény nem tudja elviselni másik nőstény ivadékát a családban.
2016. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Igazad van.Utána meg ők vannak a legjobban felháborodva, amikor a pasi akarna gyereket. De a nőnek már ugye van több is, nem akar már. Én úgy gondolom,hogyha már nem akarok többet szülni,akkor olyat keresek, akinek már van gyereke és nem akar többet.

Persze idővel egymás gyerekeit is szinte sajátként kezeljük.De azért nem ugyanaz, mint vállalni még egy babát.

2016. máj. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Általában mindenki olyan társat keres aki nincs másnak elkötelezve.Többek közt azért, mert látják magukon annak a hátrányait. Ez nem bűn, csak óhaj. Ha működik a kémia, akkor a Te megfigyelésed csalóka lehet.
2016. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nagyon úgy tűnik, hogy igen. Feltűnően sok a szingli mami mostanában a környezetemben, főleg munkatársak, de itt a házban sem egy van... Egyiket láttam egy ideig egy gyerekes pasival még gondoltam is magamban, hogy milyen romantikus, legalább ha elsőre elrontották, mással mégis olyan igazinak tűnő család lesz, a gyerekek szempontjából is...

Erre nemrég szakítottak, lent a kertben hangosan mesélte a szomszédnak. Ez nem tetszett neki benne, az nem tetszett, ráadásul gyereke is van. ????!!! Egy kisgyerekes nő hogy mondhatja azt, a pasira, hogy ráadásul gyereke is van. MIntha neki nem volna, mintha a szentlélek szállta volna meg a drágát. Agyrém.

Na erre tegnap a szingli anyuka munkatársaim... Közösen hülyültek ebédszünetben, társkeresőn nézték a pasikat. Én is csatlakoztam ehhez a mókához. És mit csináltak?

A keresőbe határozottam beikszelték, hogy ne legyen a jelöltnek gyereke! Gondolkodás nélkül tették ezt...! (Én nem a kedvemért...)

Nem akartam rájuk kérdezni, hogy miért, ha nekik is van gyerekük, nem akartam kockáztatni a munkahelyi elég jó légkört.


Szóval inkább itt kérdezem. MIért?


Kedves kisgyerekes anyukák? Miért kell nektek gyerekmentes pasi? Miért nem jó, akinek már van...?

2016. máj. 25. 15:40
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Úgy látszik te is eléggé ki vagy akadva. Bár nem értem miért, hiszen semmi közöd hozzá, hogy Manci miért a Ferivel jön össze a Peti helyett. Téged, a te életedet ez semmiben nem befolyásolja. Kivéve persze, ha te vagy Peti, kosarat kaptál és most a neten őrjöngve keresel önigazolást.
2016. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Én meg azt vettem észre, hogy a pasiknak nem kell "használt" nő. Na?
2016. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Sírok basszus! ="D Már ne is haragudj, de mi a pitsa közöd van hozzá? Miért baj ez neked? Miért lenne jobb a te életed, ha a gyerekesek csak gyerekesekkel jönnének össze?

Egyébként jót nevetek itt a válaszokon is. Bezzeg mikor az új nőci panaszkodik, hogy apu túl sokat fizet/foglalkozik a gyerekeivel, akkor hogy oltja itt mindenki, hogy miért volt olyan hülye, hogy gyerekes pasival jött össze.

2016. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit irsz, vaskos altalanositas. Valojaban van erre is pelda, meg eaz ellenkezojere is. Es ez meg onmagaban nem jelenti azt, h azert, mert szemopont volt es nem pedig csak igy hozta az elet.


Amugy abszolut elmeleti sikon en pl ha vege lenne a ferjemmel, a gyermekem apjaval epp azt tartanam idealusnak, ha az uj tarsamnak is van mar, mivel en korombol adodoan nem szeretnek tobb gyereket vallalni. Igy kb igy nezne ki a keplet

Nincs gyereke, de nem is akar - problema, mert kenyes neki a gyerem tema, pedig nekem ugye van es ha rosszul all hozza, akkor annyi

Nincs gyereke, de szeretne - probléma, mert nem tudom megadni, amire vagyna

2016. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nagyon eltértek a tárgytól! Nem itt kéne!

(-Nem vagyok se Peti, se Feri... Női nevek közt találgassatok inkább, ha ez ennyire fontos. :D

-"a pasiknak nem kell "használt" nő. Na?" Annak a pasinak, akinek nincs gyereke, persze hogy nem kell használt nő, akinek gyerek van... Mint ahogy az a nő sem a kisgyerekes apukák között válogat, aki még nem szült. Ez elég alap.

-8#! Egy kérdést tettem fel, semmi baj nincsen. Nem gondolkodtam még azon, hogy miért lenne jobb nekem. De talán ha nagyon agyalok rajta, végülis közvetve azért jobb lenne, ha nem lennének ilyen korcs emberek. Ha normális, családok lennének, kiegyensúlyozott és nyugodt életű kisgyerekek, akkor az társadalmi szinten nekem is és ha hiszed, ha nem, neked is jobb volna. De nem erről szólt a kérdésem, úgyhogy ezt itt fejezzük is be!

Ha pedig az általad említett új nőci panaszkodik, akkor az nyelje le! Akinek nincs gyereke, de gyerekes párt választ magának, akkor legyen annyira felnőtt, hogy tudja, a gyereket fel kell nevelni... Meg különben is, ha nem lenne gyereke a párjának, akkor se ő dirigáljon,hogy mire költi a saját pénzét. De ez is egy tök más téma, a kérdésem erről sem szól, úgyhogy erről is ennyit!)


Maradjunk a tárgynál, inkább csak az írjon, aki ahhoz szólna hozzá!

2016. máj. 25. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!